Przejdź do głównej zawartości

One Million Lashes

Lipowa 15/17, 90-743 Łódź

Salon One Million Lashes jest jedynym Centrum szkoleniowo-kosmetycznym w województwie łódzkim działającym pod patronatem Noble Lashes.
Zajmujemy się zarówno przedłużaniem i zagęszaniem rzęs wszystkimi dostępnymi metodami ( 1:1, 2D, 3D, Russian Volume, Hollywood Effect, metoda pórkowa, Norka Syberyjska, przedłużanie rzęs dolnych, Semipermanentna mascara), jak i szkoleniem nowych lub już pracujących w zawodzie stylistek rzęs.
Oferujemy także zabiegi z zakresu stylizacji, geometrii i obrudowy brwi oraz tworzenie PROTEZ RZĘSOWYCH.
Pracujemy na produktach renomowanej firmy Noble Lashes. Wszystkie produkty stosowane do zabiegów posiadająatesty oraz certyfikaty konieczne przy zabiegach kosmetycznych. Najwyższej jakości produkty to gwarancja zadowolenia i doskonały efekt wizualny.
Codzienna praktyka oraz wieloletnie doświadczenie sprawiały, że żaden typ oka, rzęs oraz wymarzony przez klientkę efekt stylizacji nie jest nam obcy ani straszny. W naszym salonie doradzamy przy wyborze indywidualnej stylizacji, mozna również obejrzeć i dotknąć każdego rodzaju rzęs, a także wybrać z pomocą stylistki odpowiednią długość, grubość, kolor i skręt.
więcej informacji na: www.onemillionlashes.pl
lub www.facebook.com/onemillionlashes.lodz
 
 
 

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Time for wax Łódź

Łódź, Ogrodowa 8/lok 22
4.95
376 opinii
Time for wax Łódź

Alfabet Piekna

Łódź, Łagiewnicka 178a
4.97
5656 opinii
Alfabet Piekna

NOWBROW Galeria Lodzka

Łódź, Piłsudskiego 15/23
4.91
1488 opinii
NOWBROW Galeria Lodzka

NowBrow Wigury 9

Łódź, Inż. Pilota Wigury 9
4.92
847 opinii
NowBrow Wigury 9