OliVia

Zamoyskiego 49, 03-801 Warszawa

Kochamy piękno i chcemy dzielić się nim z naszymi klientami. Salon OliVia prowadzimy z prawdziwą pasją. Z naszych usług można skorzystać w Warszawie przy ul. Zamoyskiego 49. W pobliżu budynku znajduje się bezpłatny parking dla naszych klientów.

Wybierając zabiegi kosmetyczne w naszym salonie urody, możesz czuć się w pełni spokojny o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie narzędzia sterylizujemy na miejscu w medycznym autoklawie,dbamy o to aby wszystkie usługi wykonywane w naszym salonie były bezpieczne.Pedicure wykonujemy przy użyciu frezarki podologicznej

W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres zabiegów kosmetycznych, takich jak m.in. manicure i pedicure, wizaż czy mezoterapia. Świadczymy również usługi z zakresu mini chirurgii, takie jak m.in. usuwanie brodawek i włókniaków. Warto zaznaczyć, że specjalnością Salonu Piękności OliVia jest perfekcyjny makijaż permanentny, z którego bardzo chętnie korzystają nasze klientki. Wszystkie zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem doskonałych kosmetyków takich marek jak: Opi, Yonelle czy Słowianka. Z przyjemnością doradzamy naszym klientom w zakresie wyboru usług oraz dopasowania kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Zapraszamy do Salonu Piękności OliVia, w którym panuje miła,kameralna atmosfera,gdzie po zgiełku codziennego dnia można w ciszy odpocząć.Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w wygodnych, klimatyzowanych pomieszczeniach przez doświadczonych kosmetologów.Umów się na wizytę już dziś. Dzięki nam zyskasz piękne paznokcie, zadbasz o zdrową i napiętą skórę, a także poczujesz, czym jest prawdziwy relaks.

Kosmetyczka
Paznokcie

Zespół

Data
Anna Piotrowska
Employee default
Małgorzata Możejko

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.