Okna Natury Day SPA Chrzanów

Głowackiego 17, 32-500 Chrzanów

Okna Natury Day SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Chrzanowa. Tylko u nas doświadczysz prawdziwego relaksu i odprężysz się całym sobą. Próbujemy dla Ciebie zatrzymać czas i ofiarować Ci coś więcej niż zwykły zabieg pielęgnacyjny. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy własną filozofię zabiegów i realizujemy ją przy każdej wizycie. Traktujemy ciało i ducha jako całość. Niezwykle starannie i precyzyjnie dobieramy usługę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Duży nacisk kładziemy na Twoje potrzeby. Wierzymy, że tylko przygotowanie dla Ciebie Twojej indywidualnej oferty przyniesie właściwe rezultaty i sprawi, że poczujesz się wspaniale we własnym ciele.

Nasze zabiegi zarówno na twarz jak i na ciało są istnymi ceremoniami SPA. Twoje ciało nabiera nowej energii przy nastrojowej muzyce, oddane w sprawne ręce profesjonalistów wellness, otoczone subtelnym zapachem idealnie odzwierciedlającym charakter usługi. Zabiegi pielęgnacyjne są komponowane przy Tobie i z Twoim udziałem, a uwieńczeniem prawie każdego z nich jest masaż inspirowany dalekowschodnimi rytuałami piękna.

Korzystamy z produktów renomowanych firm: Dermalogica, Purles, Kurland, Organique, których wspólnym mianownikiem jest tworzenie zabiegów „na receptę”. Zapraszamy. Przekonaj się, że warto nas poznać.

Wszystkie usługi

5.0
364 opinie

Opinie

 • DA
  5.0
  Bon upominkowy, Kobido

  Jak zwykle świetnie. Polecam ten masaż wszystkim. Cudowny relaks.

 • DO
  5.0
  Masaż leczniczy, Masaż ciała Udvartana, Bon upominkowy

  Super zabiegi..polecam !!! Pani Danusia rozpieszcza Pani Anetka dopieszcza i przegania wszekie bóle..

 • DO
  5.0
  Masaż leczniczy, Masaż ciała Udvartana, Bon upominkowy

  Dziękuję ...zabiegi super.. pełen relax.. a ból pleców znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... chociaż takie cuda czyni rączka pani Anety..

 • DO
  5.0
  Masaż leczniczy, Masaż ciała Udvartana, Bon upominkowy

  Wspaniałe zabiegi ponieważ wykonywane profesjonalnie przez cudowne kobiety...dziękuję pani Danusi i pani Anecie.

 • GR
  5.0
  Purifying Skin Ceremony

  Szczerze mówiąc szłam na zabieg oczyszczania z duszą na ramieniu, strach spowodowany był ostatnim takim zabiegiem w innym salonie kosmetycznym, ale po wczorajszej wizycie jestem w szoku, że może być tak przyjemnie, wczorajsza wizyta całkowicie zatarła złe wspomnienia. Super pełen profesjonalizm, Pani Danusia podczas zabiegu cały czas mówi o tym co robi, opowiada o kosmetykach które są najlepsze dla danej cery i wieku, ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z klientem, przy tym to bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta Pani. Bardzo , bardzo polecam.

Zespół

Employee default
Danuta Bugno
Employee default
Aneta Gerczyk
Employee default
Ewelina Kościelny
Employee default
Katarzyna Lorenc

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.