Okna Natury Day SPA Chrzanów

Głowackiego 17, 32-500 Chrzanów

Okna Natury Day SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Chrzanowa. Tylko u nas doświadczysz prawdziwego relaksu i odprężysz się całym sobą. Próbujemy dla Ciebie zatrzymać czas i ofiarować Ci coś więcej niż zwykły zabieg pielęgnacyjny. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy własną filozofię zabiegów i realizujemy ją przy każdej wizycie. Traktujemy ciało i ducha jako całość. Niezwykle starannie i precyzyjnie dobieramy usługę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Duży nacisk kładziemy na Twoje potrzeby. Wierzymy, że tylko przygotowanie dla Ciebie Twojej indywidualnej oferty przyniesie właściwe rezultaty i sprawi, że poczujesz się wspaniale we własnym ciele.

Nasze zabiegi zarówno na twarz jak i na ciało są istnymi ceremoniami SPA. Twoje ciało nabiera nowej energii przy nastrojowej muzyce, oddane w sprawne ręce profesjonalistów wellness, otoczone subtelnym zapachem idealnie odzwierciedlającym charakter usługi. Zabiegi pielęgnacyjne są komponowane przy Tobie i z Twoim udziałem, a uwieńczeniem prawie każdego z nich jest masaż inspirowany dalekowschodnimi rytuałami piękna.

Korzystamy z produktów renomowanych firm: Dermalogica, Purles, Kurland, Organique, których wspólnym mianownikiem jest tworzenie zabiegów „na receptę”. Zapraszamy. Przekonaj się, że warto nas poznać.

Wszystkie usługi

5.0
328 opinii

Opinie

 • ME
  5.0
  Henna, Dermalogica - MicroZone

  Gorąco polecam Panią Danusię, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam

 • DO
  5.0
  Lipoglaucin Shape, Kobido

  Świetny zabieg mozna odprezyc się po trudach dnia. Spokoj i delikatnosc pani Danusi sprawia że czujesz się bosko zrelaksowana. Polecam.

 • LI
  5.0
  Bon upominkowy, Kobido

  Jak zawsze 6+ dla Pani Danusi...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • LI
  5.0
  Kobido

  Rewelacyjnie.......jak zawsze...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • MA
  5.0
  Kobido

  Jeden wielki zachwyt. Pani Danusia czyni cuda. Kompetencja i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Ponad godzinny masaż o zróżnicowanej intensywności. Nawet w fazie mocniejszej nie odczuwałam dyskomfortu. Końcowa faza relaksacyjna i odprezajaca. Aż chce się więcej. Twarz nawet po jednym zabiegu bardziej jędrna i wypoczęta. Mięśnie rozluźnione A zmarszczki splycone choć wiadomo, że najlepszy efekt przynosi seria. Miły dodatek, że był w promocyjnej cenie.

Zespół

Employee default
Danuta Bugno
Employee default
Aneta Gerczyk
Employee default
Ewelina Kościelny
Employee default
Katarzyna Lorenc

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.