Okna Natury Day SPA Chrzanów

Głowackiego 17, 32-500 Chrzanów

Okna Natury Day SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Chrzanowa. Tylko u nas doświadczysz prawdziwego relaksu i odprężysz się całym sobą. Próbujemy dla Ciebie zatrzymać czas i ofiarować Ci coś więcej niż zwykły zabieg pielęgnacyjny. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy własną filozofię zabiegów i realizujemy ją przy każdej wizycie. Traktujemy ciało i ducha jako całość. Niezwykle starannie i precyzyjnie dobieramy usługę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Duży nacisk kładziemy na Twoje potrzeby. Wierzymy, że tylko przygotowanie dla Ciebie Twojej indywidualnej oferty przyniesie właściwe rezultaty i sprawi, że poczujesz się wspaniale we własnym ciele.

Nasze zabiegi zarówno na twarz jak i na ciało są istnymi ceremoniami SPA. Twoje ciało nabiera nowej energii przy nastrojowej muzyce, oddane w sprawne ręce profesjonalistów wellness, otoczone subtelnym zapachem idealnie odzwierciedlającym charakter usługi. Zabiegi pielęgnacyjne są komponowane przy Tobie i z Twoim udziałem, a uwieńczeniem prawie każdego z nich jest masaż inspirowany dalekowschodnimi rytuałami piękna.

Korzystamy z produktów renomowanych firm: Dermalogica, Purles, Kurland, Organique, których wspólnym mianownikiem jest tworzenie zabiegów „na receptę”. Zapraszamy. Przekonaj się, że warto nas poznać.

Usługi różne
5.0
431 opinii

Opinie

 • GA
  5.0
  Bańki

  Uzdrawiająca moc baniek i rąk pani Anety. Dziękuję bardzo :)

 • MA
  5.0
  Lipoglaucin Shape, Masaż ciała Udvartana

  Rewelacja jak zawsze. Udvartana pieknie zmienia ksztalt ud. Po pierwszym zabiegu widoczna poprawa a co dopiero po kilku. Polecam.

 • MA
  5.0
  Lipoglaucin Shape, Masaż ciała Udvartana, Bon upominkowy

  Udvartana stała sie moim numerem 1. Uwielbiam!

 • DA
  5.0
  Lipoglaucin Shape, Masaż ciała Udvartana, Henna

  Zabieg ma zlikwidować mój tłuszcz, a więc relaksu nie było, teraz są siniaki. Czekam na efekt. Ale pani Danusia naprawdę się przyłożyła.

 • AD
  5.0
  LOMI LOMI

  Profesjonalnie wykonany masaż. Pełny relaks i odprężenie. Polecam wszystkim. Bardzo miła obsługa. Osobiście na pewno jeszcze skorzystam z innych rodzajów masaży.

Zespół

Danuta Bugno
Danuta Bugno
Aneta Gerczyk
Aneta Gerczyk
Ewelina Kościelny
Ewelina Kościelny
Katarzyna Lorenc
Katarzyna Lorenc

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.