Okna Natury Day SPA Chrzanów

Głowackiego 17, 32-500 Chrzanów

Okna Natury Day SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Chrzanowa. Tylko u nas doświadczysz prawdziwego relaksu i odprężysz się całym sobą. Próbujemy dla Ciebie zatrzymać czas i ofiarować Ci coś więcej niż zwykły zabieg pielęgnacyjny. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy własną filozofię zabiegów i realizujemy ją przy każdej wizycie. Traktujemy ciało i ducha jako całość. Niezwykle starannie i precyzyjnie dobieramy usługę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Duży nacisk kładziemy na Twoje potrzeby. Wierzymy, że tylko przygotowanie dla Ciebie Twojej indywidualnej oferty przyniesie właściwe rezultaty i sprawi, że poczujesz się wspaniale we własnym ciele.

Nasze zabiegi zarówno na twarz jak i na ciało są istnymi ceremoniami SPA. Twoje ciało nabiera nowej energii przy nastrojowej muzyce, oddane w sprawne ręce profesjonalistów wellness, otoczone subtelnym zapachem idealnie odzwierciedlającym charakter usługi. Zabiegi pielęgnacyjne są komponowane przy Tobie i z Twoim udziałem, a uwieńczeniem prawie każdego z nich jest masaż inspirowany dalekowschodnimi rytuałami piękna.

Korzystamy z produktów renomowanych firm: Dermalogica, Purles, Kurland, Organique, których wspólnym mianownikiem jest tworzenie zabiegów „na receptę”. Zapraszamy. Przekonaj się, że warto nas poznać.

SPA i masaż
5.0
199 opinii

Opinie

 • DO
  5.0

  Jak zawsze cudownie 😄☺😊

 • PI
  5.0

  Masaż spełnił moje oczekiwania. Bardzo duży profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam.

 • BA
  5.0

  Milo,sympatycznie .Polecam

 • DO
  5.0

  Połaczenie masażu relaksacyjnego z oczyszczającym i energetyzującym na bazie ziól sprawiło , że przez cały seans czułam przepływ prany od stóp do głow.
  Masaż głowy Shiro Abhyanaga sprawił , że nastepnego dnia przestałam odczuwać dyskomfort spowodowany zatokami, Do tego miła atmosfera, cudowna muzyka i jak na standarty masażu ajurwedyjskiego całkiem przystępne ceny.
  Dziękuję. Namaste.

 • MA
  5.0

  Super zabieg świetnie dobrany przez panią Danusię do indywidualnych potrzeb skóry. Polecam

Zespół

Employee default
Danuta Bugno
Employee default
Monika Jasińska
Employee default
Ewelina Kościelny
Employee default
Dawid Kowalski
Employee default
Katarzyna Lorenc

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.