Przejdź do głównej zawartości

Ogród Piękna

Rewolucji 1905r 32F, 90-207 Łódź

Dojazd liniami: 1,4, 5, 9, 12,13. Serdecznie zapraszam do nowo otwartego Gabinetu kosmetycznego w Łodzi, na ulicy Narutowicza 25, telefon kontaktowy: 889-958-829. Wykonujemy zabiegi tj.: regulacja, henna, depilacja, manicure, pedicure, zabiegi na twarz, przekłuwanie uszu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Gabinetu i skorzystania z usług, oferujemy również korzystne promocje dla stałych klientów i zniżki dla studentów. :)
Ogród Piękna jest gabinetem kosmetycznym o przytulnym wnętrzu i nastrojowym charakterze, który nastawiony jest na świadczenie usług najwyższej jakości w zakresie pielęgnacji całego ciała, w tym również twarzy.
Naszym celem jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w rozwiązywaniu problemów o charakterze kosmetycznym, dzięki profesjonalnie przygotowanemu personelowi, który zadba o potrzeby Pań oraz Panów pragnących poczuć się wyjątkowo i pięknie.
Personel gabinetu przywiązuje ogromną wagę do zdobywania wiedzy na szkoleniach, konferencjach, targach i uczelniach, dzięki czemu nasza oferta coraz bardziej się rozszerza tak, aby była jak najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb.
Przy pomocy nowoczesnych urządzeń kosmetycznych oraz nowej generacji kosmetyków jakość naszych usług jest wysoka oraz skuteczna.
Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz gabinet wybieracie Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.
Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy!
 

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Time for wax Łódź

Łódź, Ogrodowa 8/lok 22
4.95
376 opinii
Time for wax Łódź

Alfabet Piekna

Łódź, Łagiewnicka 178a
4.97
5656 opinii
Alfabet Piekna

NOWBROW Galeria Lodzka

Łódź, Piłsudskiego 15/23
4.91
1488 opinii
NOWBROW Galeria Lodzka

NowBrow Wigury 9

Łódź, Inż. Pilota Wigury 9
4.92
847 opinii
NowBrow Wigury 9