" ODRODZENIE " Centrum Kosmetyki Leczniczej

Pomorska 6/3, 30-039 Kraków

Odrodzenie istnieje od 1995 roku. Pracujemy na prestożowych markach: SOTHYS, Matis, Comfort Zone, Bioline, Xylogic, Dr.Murad.                                                                                                                                              Odrodzenie to miejsce gdzie doświadczenie łaczy się z indywidualnym podejściem  i miłą atmosferą.
Zaufaj naszemu doświadczeniu
M.Gajewska-Didiuk
Przystanek: Plac Inwalidow                                                                                                                                   tranwaje: 4,8,13,14,20 / autobusy: 114,139, 159,164, 194, 179, 192, 208, 292, 501                                                                                                                                                                   

5.0
2 opinie

Opinie

 • KR
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałam wykonany u nich makijaż permanentny oraz byłam na rytuale na ciało (peeling z masażem). Jeżeli chodzi o makijaż permanentny to mam najpiękniejsze brwi na świecie. Pani dobrała mi idealny kształt i metodę. Widać duże doświadczenie i dobre podejście do klientek.
  Zachęcona brwiami poszłam na trochę relaksu którego mi brakowało. Peeling mieszano przy mnie dobierając każdy ze składników indywidualnie. Bardzo fajny relaks.
  Polecam

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Zakochałam się w Pani Małgosi. W końcu ktoś doprowadził moją skórę do normalności. Miałam problemy z tradzikiem i przebarwieniami. Nawet nei widziłam że istnieje tyle mozliwości.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.