OASIS Beauty Center

Bartoka 67a, 92-531 Łódź

OASIS Beauty Center to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Szereg zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich sprawi, że osoby odwiedzające salon wyjdą z niego zachwycone swym wyglądem.

Usługi fryzjerskie, oferowane przez OASIS Beauty Center zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Koloryzacja, dekoloryzacja strzyżenie i modelowanie to podstawy, które dzięki profesjonalizmowi i kosmetykom najwyższej jakości stały się wizytówką OASIS Beauty Center. Szczególnie polecanymi zabiegami pielęgnującymi są te z użyciem OLAPLEX, czyli substancją która buduje i odnawia zniszczone wiązania struktury włosa. Innymi cieszącymi się popularnością usługami fryzjerskimi są upięcia okolicznościowe. Piękne, kunsztowne koki, zwiewne, lekkie podpięcia i fantazyjne warkocze sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo i elegancko - stosownie do okazji.

Bardzo popularna w OASIS Beauty Center jest bańka chińska, która zasysa powietrze pod ciśnieniem i powoduje znaczne zmniejszenie cellulitu oraz rozstępów. Modelowanie sylwetki przy użyciu bańki chińskiej jest wyjątkowo skuteczne.

OASIS Beauty Center oferuje depilację całego ciała przy użyciu laseru, wosku lub pasty cukrowej. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych na twarz zachęca do odświeżenia i zadbania o skórę narażoną na działanie czynników zewnętrznych i stres. Piękna twarzy doda również henna nałożona na rzęsy i brwi, a dłonie poddane zabiegom pielęgnacyjnym i wykończone pięknym manicure będą wyglądać świeżo i delikatnie.

OASIS Beauty Center zaprasza do Łodzi na ulicę Bartoka 67a.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.