O Moment.pl

Moment.pl to portal skupiający oferty najlepszych w Polsce salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Internauta poszukujący wybranej usługi ma bezpośredni dostęp nie tylko do pełnej listy zabiegów każdego z tych miejsc, ale również możliwość rezerwacji terminu online. Dzięki temu może umawiać się na wizyty z dowolnego miejsca, w każdym czasie i z niespotykaną dotąd łatwością.

W wybraniu właściwego specjalisty hair & beauty pomaga klientowi prosta w obsłudze wyszukiwarka oraz unikalny system wiarygodnych ocen. Kiedy internauta znajdzie idealne miejsce w swojej okolicy od umówienia się na wizytę będzie dzielić go już zaledwie kilka kliknięć.

Kim jesteśmy?

Portal Moment.pl jest dziełem zespołu, który stworzył i rozwija Versum - najbardziej popularny w Polsce system do zarządzania salonami fryzjerskimi, gabinetami kosmetycznymi i SPA.

Versum to wszystko czego potrzeba do sprawnego zarządzania biznesem hair & beauty. To nowoczesne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, efektywnie promować usługi, doskonale organizować bieżącą działalność czy też planować rozwój. System Versum w połączeniu z portalem Moment.pl to również stałe źródło nowych klientów.

Bez względu na to czy Twoja firma to jednoosobowy gabinet, czy duży, sieciowy salon – Versum to oprogramowanie dla Ciebie. Dołącz do grona 34 tysięcy zadowolonych użytkowników.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.