Przejdź do głównej zawartości

O Moment.pl

Moment.pl to portal skupiający oferty najlepszych w Polsce salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Internauta poszukujący wybranej usługi ma bezpośredni dostęp nie tylko do pełnej listy zabiegów każdego z tych miejsc, ale również możliwość rezerwacji terminu online. Dzięki temu może umawiać się na wizyty z dowolnego miejsca, w każdym czasie i z niespotykaną dotąd łatwością.

W wybraniu właściwego specjalisty hair & beauty pomaga klientowi prosta w obsłudze wyszukiwarka oraz unikalny system wiarygodnych ocen. Kiedy internauta znajdzie idealne miejsce w swojej okolicy od umówienia się na wizytę będzie dzielić go już zaledwie kilka kliknięć.

Kim jesteśmy?

Portal Moment.pl jest dziełem zespołu, który stworzył i rozwija Versum - najbardziej popularny w Polsce system do zarządzania salonami fryzjerskimi, gabinetami kosmetycznymi i SPA.

Versum to wszystko czego potrzeba do sprawnego zarządzania biznesem hair & beauty. To nowoczesne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, efektywnie promować usługi, doskonale organizować bieżącą działalność czy też planować rozwój. System Versum w połączeniu z portalem Moment.pl to również stałe źródło nowych klientów.

Bez względu na to czy Twoja firma to jednoosobowy gabinet, czy duży, sieciowy salon – Versum to oprogramowanie dla Ciebie. Dołącz do grona 34 tysięcy zadowolonych użytkowników.