O mały włos

Hanowskiego 28, 11-042 Jonkowo (Centrum )

Salon fryzur O mały włos to został stworzony przez Klaudię Gójską. To miejsce, które cieszy się dużą popularnością. Stylistka zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i może wykreować fryzury, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Doradza też w zakresie spektakularnych metamorfoz wyglądu lub drobnych zmian, które pozwolą dopracować image.

W ofercie salonu fryzur O mały włos można znaleźć strzyżenie damskie i męskie, koloryzację (na całej długości, ombre, sombre, refleksy i pasemka), modelowanie, prostowanie keratynowe oraz spa dla włosów. Polecamy także uczesania na specjalne okazje, m.in. śluby – we włosy mogą zostać wplecione efektowne ozdoby. Warto zaznaczyć, że Klaudia Gójska pracuje tylko na sprawdzonych produktach, które efektownie stylizują włosy, nie niszcząc ich struktury (m.in. do farbowania wykorzystuje innowacyjne kosmetyki marki Eslabondexx).

Zachęcamy do zakupu voucherów podarunkowych, które staną się doskonałym prezentem na wyjątkowe okazje. W salonie Klaudii Gójskiej klientki decydujące się na restrykcyjne strzyżenie mogą przekazać włosy na rzecz fundacji „Rak and Roll”.

Salon fryzur O mały włos zlokalizowany jest w Jonkowie pod Olsztynem przy ul. Hanowskiego 28. Przy budynku znajduje się parking dla klientów. Zachęcamy do umawiania się na zabiegi za pośrednictwem systemu do rezerwacji internetowych. Serdecznie zapraszamy na stylizację, uczesania i zabiegi pielęgnacyjne!

Zespół

Klaudia  Gójska
Klaudia Gójska
Oliwia Gójska
Oliwia Gójska
fryzjer

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.