O mały włos

Hanowskiego 28, 11-042 Jonkowo

Salon fryzur O mały włos to został stworzony przez Klaudię Gójską. To miejsce, które cieszy się dużą popularnością. Stylistka zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i może wykreować fryzury, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Doradza też w zakresie spektakularnych metamorfoz wyglądu lub drobnych zmian, które pozwolą dopracować image.

W ofercie salonu fryzur O mały włos można znaleźć strzyżenie damskie i męskie, koloryzację (na całej długości, ombre, sombre, refleksy i pasemka), modelowanie, prostowanie keratynowe oraz spa dla włosów. Polecamy także uczesania na specjalne okazje, m.in. śluby – we włosy mogą zostać wplecione efektowne ozdoby. Warto zaznaczyć, że Klaudia Gójska pracuje tylko na sprawdzonych produktach, które efektownie stylizują włosy, nie niszcząc ich struktury (m.in. do farbowania wykorzystuje innowacyjne kosmetyki marki Eslabondexx).

Zachęcamy do zakupu voucherów podarunkowych, które staną się doskonałym prezentem na wyjątkowe okazje. W salonie Klaudii Gójskiej klientki decydujące się na restrykcyjne strzyżenie mogą przekazać włosy na rzecz fundacji „Rak and Roll”.

Salon fryzur O mały włos zlokalizowany jest w Jonkowie pod Olsztynem przy ul. Hanowskiego 28. Przy budynku znajduje się parking dla klientów. Zachęcamy do umawiania się na zabiegi za pośrednictwem systemu do rezerwacji internetowych. Serdecznie zapraszamy na stylizację, uczesania i zabiegi pielęgnacyjne!

Fryzjer

Zespół

Employee default
Klaudia Gójska

Udogodnienia

  • Parking
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.