NOŻYCORĘKI Barber Shop

Kaczorowskiego 7 lok. 2U, 15-375 Białystok

Ciach. Ciach. Nazywam się NOŻYCORĘKI i jestem do Waszych usług. Wedle życzenia: strzygę, golę, stylizuję. Na drwala, dandysa, księcia z bajki. Cokolwiek zapragniecie, mam u siebie w salonie wszystko, by spełnić Wasze oczekiwania. Wychodzę poza schematy i sprawiam, że męska pielęgnacja przestaje być tematem tabu. Działam tak, żeby męskość i dbałość o siebie szły w parze - bez jakichkolwiek kompromisów i ograniczeń.

Macie pełne prawo do decydowania o swoim wyglądzie i kreowania siebie po swojemu. Jesteście sobie sterem, żeglarzem i okrętem. A NOŻYCORĘKI jest tuż obok, by podpowiadać Wam ciekawe, niesztampowe rozwiązania. Ze mną zyskacie porządnie zrobiony, męski look z fajnym, zadziornym pazurem.

Jesteście gotowi na usługi barberskie z prawdziwego zdarzenia? To do dzieła! Ekspresowo umawiacie wizytę na moment.pl. Ruszacie do Białegostoku na ul. Kaczorowskiego 7 lok. 2U. Wchodzicie, rozglądacie się wokoło. Wdech, wydech i już czujecie, że trafiliście tam, gdzie chcieliście. Zaraz potem NOŻYCORĘKI bierze sprawy w swoje ręce. Jest konkretnie i fachowo. Po męsku. Bez zbędnych ozdobników i ceregieli. Włosy. Broda. Combo. Do tego moc męskich atrakcji, które sprawią, że będziecie chcieli tu wrócić po więcej. Serio. Nie wierzycie na słowo? Sprawdźcie sami!

5.0
40 opinii

Opinie

 • DA
  5.0
  strzyżenie brody

  Profesjonalna obsługa!

 • KA
  5.0
  strzyżenie włosów

  U Adama jak zwykle, na 5 :)

 • JA
  5.0
  komplet - włosy i broda, wosk

  Profesjonalnie

 • AD
  5.0
  strzyżenie włosów

  Dawid najlepszy barber w mieście <3

 • RO
  5.0
  strzyżenie włosów

  Rewelacja, polecam

Zespół

Alesja
Alesja
barber
Karolina
Karolina
barber
Dawid
Dawid
barber
Adam
Adam
barber
Michał
Michał
młodszy barber

Udogodnienia

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.