NOŻYCORĘKI Barber Shop

Kaczorowskiego 7 lok. 2U, 15-375 Białystok

Ciach. Ciach. Nazywam się NOŻYCORĘKI i jestem do Waszych usług. Wedle życzenia: strzygę, golę, stylizuję. Na drwala, dandysa, księcia z bajki. Cokolwiek zapragniecie, mam u siebie w salonie wszystko, by spełnić Wasze oczekiwania. Wychodzę poza schematy i sprawiam, że męska pielęgnacja przestaje być tematem tabu. Działam tak, żeby męskość i dbałość o siebie szły w parze - bez jakichkolwiek kompromisów i ograniczeń.

Macie pełne prawo do decydowania o swoim wyglądzie i kreowania siebie po swojemu. Jesteście sobie sterem, żeglarzem i okrętem. A NOŻYCORĘKI jest tuż obok, by podpowiadać Wam ciekawe, niesztampowe rozwiązania. Ze mną zyskacie porządnie zrobiony, męski look z fajnym, zadziornym pazurem.

Jesteście gotowi na usługi barberskie z prawdziwego zdarzenia? To do dzieła! Ekspresowo umawiacie wizytę na moment.pl. Ruszacie do Białegostoku na ul. Kaczorowskiego 7 lok. 2U. Wchodzicie, rozglądacie się wokoło. Wdech, wydech i już czujecie, że trafiliście tam, gdzie chcieliście. Zaraz potem NOŻYCORĘKI bierze sprawy w swoje ręce. Jest konkretnie i fachowo. Po męsku. Bez zbędnych ozdobników i ceregieli. Włosy. Broda. Combo. Do tego moc męskich atrakcji, które sprawią, że będziecie chcieli tu wrócić po więcej. Serio. Nie wierzycie na słowo? Sprawdźcie sami!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.