NOWBROW Galeria

Piłsudskiego 15/23, 90-001 Łódź (CH Galeria Łódzka)

Wybierasz się do Galerii Łódzkiej? To doskonała okazja do tego, aby zadbać o brwi. Salon kosmetyczny NowBrow to miejsce, w którym profesjonalne wizażystki zatroszczą się o perfekcyjną oprawę oka. Wystarczy tylko kilka chwil w brow barze, aby Twoje brwi oraz rzęsy zostały efektownie podkreślone oraz wyglądały na piękne i zadbane!

W ofercie NowBrow można znaleźć różnorodne zabiegi upiększające okolice oka. Wśród nich warto wymienić barwienie i nitkowanie brwi oraz przedłużanie rzęs różnymi metodami (kępki, 1:1, volume). Specjalnością salonu jest również usuwanie włosków z różnych części twarzy za pomocą specjalnie skręconej nitki – to sposób bardzo popularny w USA i Europie Zachodniej, który wywodzi się z kultury Dalekiego Wschodu. Stylistki z brow baru mogą również zadbać o estetyczny wygląd męskich brwi.

W NowBrow o magnetyzujące spojrzenia klientów troszczą się wykwalifikowane stylistki. Brwi pielęgnowane są tu za pomocą wysokiej jakości kosmetyków, które efektownie podkreślają i delikatnie pielęgnują.

Brow bar zlokalizowany jest w Galerii Łódzkiej przy ul. Piłsudskiego 15/23. W mieście znajdują się jeszcze dwa salony sieci – w CH Manufaktura przy ul. Drewnowskiej 58 oraz salon przy ul. Wigury 9. Do NowBrow można wstąpić bez wcześniejszej zapowiedzi. Klienci, którzy wolą umówić się na konkretny termin, mogą wcześniej zarezerwować wizytę za pośrednictwem systemu internetowego. Serdecznie zapraszamy!

4.9
646 opinii

Opinie

 • AL
  5.0
  Nitkowanie brwi i barwienie

  Szybko, miło i na dodatek piękne brwi :) polecam Klaudie :)

 • AG
  5.0
  Nitkowanie brwi i barwienie

  Pani Klaudia bardzo miła osoba .Brewki zrobione perfekcyjnie.Polecam

 • KP
  5.0
  Nitkowanie brwi

  Viktoria always Amazing :)

 • DO
  2.0
  Barwienie brwi

  Pani jest bardzo miła,ale nie poradziła sobie z moimi brwiami.Brwi nie poddały się mieszanej hennie. Tą młoda, miła osoba potrzebuje wsparcia.Prosze o poprawę moich brwi.

 • SY
  5.0
  Nitkowanie brwi z barwieniem brwi i rzęs

  Wizyta jak zawsze przebiegła sprawnie i przyjemnie. Pani Klaudia jest bardzo profesjonalna i do tego sympatyczna. Zawsze dobrze doradzi, żeby jak najlepiej wyglądać.

Zespół

Gala
Gala
Rezerwuj
Sylwia Junior Stylist 20% zniżki na usługi nitkowania do 31.01.2019
Sylwia Junior Stylist 20% zniżki na usługi nitkowania do 31.01.2019
Rezerwuj
Wiktoria
Wiktoria
Rezerwuj
Marcelina Goszczyńska
Marcelina Goszczyńska
Rezerwuj
Klaudia Werner
Klaudia Werner
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.