No+vello Tychy WYBIELANIE ZĘBÓW w Whitening Point tylko 149zł. Bezpiecznie, szybko i skutecznie!

Kopernika 28, 43-100 Tychy

 Wybielanie zębów w Whitening Ponit w salonie Nomasvello w rewelacyjnej cenie tylko 149zł zamiast 499zł. Podaruj sobie i bliskim luksus śnieżnobiałego usmiechu, na który Cię stać. Zapraszamy do salonu w Tychach przy ul. Kopernika 28 Olśnij wszystkich swoim pięknym uśmiechem!!
W dzisiejszych czasach białe zęby są synonimem luksusu i sukcesu, a na kosztowny zabieg ich wybielania wykonywany w gabinetach dentystycznych do tej pory mogli sobie pozwolić nieliczni. Obecnie wybielanie zębów stało się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych, prostym w wykonaniu i bezpiecznym, o natychmiastowych efektach. no+vello wprowadzając do swojej oferty kosmetyczne wybielanie zębów pragnie zaoferować swoim klientom natychmiastową poprawę jakości uśmiechu w bardzo przystępnej cenie.
System wybielania, którym się posługujemy polega na zastosowaniu 16% stężenia nadtlenku wodoru oraz specjalnej lampy elektroluminescencyjnej. Odpowiednio dobrana i bezpieczna dla zdrowia długość fali świetlnej emitowanej przez naszą lampę stwarza optymalne warunki dla reakcji utleniania zachodzących podczas wybielania.
Nadtlenek wodoru jest substancją działającą szybciej niż często stosowany w wybielaniu zębów nadtlenek karbamidu. Jest bezpieczny, a jego działanie jest szybkie i skuteczne. Zabieg w żadnym wypadku nie uszkadza szkliwa zębów. Zabieg wybielania zębów:
Przed zabiegiem klient otrzymuje specjalny Formularz Zgody. Osoby decydujące się na zabieg poświadczają, że ich zęby i dziąsła są zdrowe. W przypadku wątpliwości należy udać się do lekarza stomatologa w celu diagnozy stanu zębów i dziąseł oraz ewentualnej sanacji jamy ustnej. Dotyczy to również usunięcia kamienia nazębnego oraz osadu.
Podczas zabiegu, po krótkim przygotowaniu, zęby klienta są pokrywane warstwą żelu z nadtlenkiem wodoru, a następnie naświetlane lampą. Czas zabiegu został odpowiednio dobrany, aby skuteczność żelu była maksymalnie wysoka, a klient nie odczuwał dużego dyskomfortu. Efekty wybielania zębów:
Kolor zębów jest kwestią indywidualną, zależną od czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych, np. od leków, które przyjmowaliśmy w dzieciństwie, od stosowanej diety i trybu życia, a także od higieny jamy ustnej.
W zależności od tego barwa naszych zębów waha się od mlecznobiałych do żółtawych, szarawych, a nawet brązowych.
Efekt zabiegu wybielania w dużej mierze zależy od naszego pierwotnego koloru zębów. Najczęstszym rezultatem zabiegu jest barwa jaśniejsza od 2-3 tony (czasem nawet o 4 ) od wyjściowego. Przed rozpoczęciem zabiegu niezbędne jest ustalenie koloru zębów na podstawie specjalnego wzornika, a po zabiegu sprawdzenie na nim o ile tonów udało się rozjaśnić wybielane zęby.
Na efekt, widoczny tak naprawdę po 14 dniach od zabiegu, wpływa stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.
Zabieg może nie przynieść pożądanych efektów u osób z przebarwieniami, które mogą wynikać z wcześniejszego zażywania antybiotyków z grup tetracyklinowych. Posiadając wypełnienia, uzupełnienia protetyczne (typu licówki, korony, mosty) czy też inne materiały uzupełniające powinniśmy wiedzieć, że nie zostaną one rozjaśnione.

5.0
1 opinia

Opinie

  • ZZ
    5.0
    niezweryfikowany

    miło i przede wszystkim szybko , a efekty widać. Mi poprawił sie kolor o 6 tonów .

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

CosmoBelle Clinic

Tychy, Barona 30
5.0
479 opinii
CosmoBelle Clinic

BeautifulSkin Tychy

Tychy, Bielska 135C
4.9
173 opinie
BeautifulSkin Tychy

SALON URODY LA PERLA

Tychy, TRZY STAWY 4A
5.0
23 opinie
SALON URODY LA PERLA

Fizjosfera

Tychy, Wąska 7
5.0
1 opinia
Fizjosfera
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.