Przejdź do głównej zawartości

No+vello Tychy WYBIELANIE ZĘBÓW w Whitening Point tylko 149zł. Bezpiecznie, szybko i skutecznie!

Kopernika 28, 43-100 Tychy

 Wybielanie zębów w Whitening Ponit w salonie Nomasvello w rewelacyjnej cenie tylko 149zł zamiast 499zł. Podaruj sobie i bliskim luksus śnieżnobiałego usmiechu, na który Cię stać. Zapraszamy do salonu w Tychach przy ul. Kopernika 28 Olśnij wszystkich swoim pięknym uśmiechem!!
W dzisiejszych czasach białe zęby są synonimem luksusu i sukcesu, a na kosztowny zabieg ich wybielania wykonywany w gabinetach dentystycznych do tej pory mogli sobie pozwolić nieliczni. Obecnie wybielanie zębów stało się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych, prostym w wykonaniu i bezpiecznym, o natychmiastowych efektach. no+vello wprowadzając do swojej oferty kosmetyczne wybielanie zębów pragnie zaoferować swoim klientom natychmiastową poprawę jakości uśmiechu w bardzo przystępnej cenie.
System wybielania, którym się posługujemy polega na zastosowaniu 16% stężenia nadtlenku wodoru oraz specjalnej lampy elektroluminescencyjnej. Odpowiednio dobrana i bezpieczna dla zdrowia długość fali świetlnej emitowanej przez naszą lampę stwarza optymalne warunki dla reakcji utleniania zachodzących podczas wybielania.
Nadtlenek wodoru jest substancją działającą szybciej niż często stosowany w wybielaniu zębów nadtlenek karbamidu. Jest bezpieczny, a jego działanie jest szybkie i skuteczne. Zabieg w żadnym wypadku nie uszkadza szkliwa zębów. Zabieg wybielania zębów:
Przed zabiegiem klient otrzymuje specjalny Formularz Zgody. Osoby decydujące się na zabieg poświadczają, że ich zęby i dziąsła są zdrowe. W przypadku wątpliwości należy udać się do lekarza stomatologa w celu diagnozy stanu zębów i dziąseł oraz ewentualnej sanacji jamy ustnej. Dotyczy to również usunięcia kamienia nazębnego oraz osadu.
Podczas zabiegu, po krótkim przygotowaniu, zęby klienta są pokrywane warstwą żelu z nadtlenkiem wodoru, a następnie naświetlane lampą. Czas zabiegu został odpowiednio dobrany, aby skuteczność żelu była maksymalnie wysoka, a klient nie odczuwał dużego dyskomfortu. Efekty wybielania zębów:
Kolor zębów jest kwestią indywidualną, zależną od czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych, np. od leków, które przyjmowaliśmy w dzieciństwie, od stosowanej diety i trybu życia, a także od higieny jamy ustnej.
W zależności od tego barwa naszych zębów waha się od mlecznobiałych do żółtawych, szarawych, a nawet brązowych.
Efekt zabiegu wybielania w dużej mierze zależy od naszego pierwotnego koloru zębów. Najczęstszym rezultatem zabiegu jest barwa jaśniejsza od 2-3 tony (czasem nawet o 4 ) od wyjściowego. Przed rozpoczęciem zabiegu niezbędne jest ustalenie koloru zębów na podstawie specjalnego wzornika, a po zabiegu sprawdzenie na nim o ile tonów udało się rozjaśnić wybielane zęby.
Na efekt, widoczny tak naprawdę po 14 dniach od zabiegu, wpływa stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.
Zabieg może nie przynieść pożądanych efektów u osób z przebarwieniami, które mogą wynikać z wcześniejszego zażywania antybiotyków z grup tetracyklinowych. Posiadając wypełnienia, uzupełnienia protetyczne (typu licówki, korony, mosty) czy też inne materiały uzupełniające powinniśmy wiedzieć, że nie zostaną one rozjaśnione.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Garaż Barber House

Tychy, Dmowskiego 4
5.0
516 opinii
Garaż Barber House

Paznokciarnia stylizacja paznokci

Tychy, Zaręby 26a
5.0
190 opinii
Paznokciarnia stylizacja paznokci

Barber Shop by Lady Barber®

Tychy, Stoczniowców 70 nr. 24
5.0
709 opinii
Barber Shop by Lady Barber®

Pracownia Fryzjerska Karolina Sańka

Tychy, Sikorskiego 71
4.96
300 opinii
Pracownia Fryzjerska Karolina Sańka