NIRWANA SALON KOSMETYCZNY - Opinions

Szosa Chełmińska 176a/45, 87-100 Toruń
3.2
6 opinii

Opinie

 • BA
  4.0
  niezweryfikowany

  Witam, z mojego osobistego doświadczenia (a jestem bardzo wybredną osobą) polecam zrobienie makijażu permanentnego w gabinecie Nirwana.
  Fachowość na wysokim poziomie, doradztwo, podejscie do klienta i uprzejmość również. Po zrobieniu makijażu powiek w tym gabinecie zdecydowałam się na makijaż ust.
  Wyszły tak jak sobie wymarzyłam. Jest to miejsce do którego będę wracała bez jakichkolwie obaw. Na uznanie zasługuje również wystrój gabinetu NIRWANA.

 • NI
  2.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie odradzam. Byłam na laserowym usuwaniu owłosienia. Na pierwszym zabiegu dowiedziałam się, że jestem idealnym przypadkiem bo mam jasna cerę i ciemne włosy więc skuteczność będzie prawie stuprocentowa. Spodziewałam się, że zostaną pojedyncze włosy a tymczasem po 5 zabiegach usunięto mi może 30%. Powodem nie jest wada technologii ale pani, która zabieg wykonuje. W ogóle się nie przykładała do zabiegu. Całe nogi depiluje w około 20 minut. Głowicę przykłada tam gdzie popadnie, a nie raz przy razie. Po zabiegu włosy oczywiście wypadały i dopiero wtedy było widać jej niechlujstwo bo były całe place gdzie nie wypadł ani jeden włos. Według Pani "kosmetyczki" bikini zaczyna się jakieś 10cm od niego bo tylko do tego miejsca depilowała nogi. Byłam w innym gabinecie i teraz wiem jak powinien wyglądać ten zabieg. Dziewczyny, szkoda pieniędzy na wizyty w tym gabinecie, szczerze odradzam, tym bardziej, że zabieg tani nie jest...

 • MI
  1.0
  niezweryfikowany

  Dzisiaj rano byłam umówiona na wykonanie industriala. Stawiłam się na umówioną godzinę i zastałam zamknięte drzwi, a na nich widniała tylko karteczka, że Pani jest zajęta i należy dzwonić. Dzwoniłam 5 razy i nic. Po 30min stania pod drzwiami i po moim desperackim waleniu w nie Pani łaskawie otworzyła mi. W momencie gdy chciałam wyjaśnić zaistniałą sytuację zostałam potraktowana jak śmieć. *** treść usunięta przez moderatora ***. Nawet durnego słowa przepraszam od niej nie usłyszałam! Pożegnałam się i wyszłam. Później wśród znajomych dowiedziałam się, że takie sytuacje z tą Panią miały miejsce już wcześniej. Nigdy więcej tam nie pójdę!

 • MO
  2.0
  niezweryfikowany

  w ubieglym tygodniu poszlam do gabinetu na laserowe usowanie owlosienia poparzone nogi i bikini, koszmar nogi cale w czerwono-bordowych prostokatach,miejscami pecherze, bikini podobnie. wrocilam do pani proszac o pomoc , aby doradzila co dalej z tym robic obiecala wieczorem oddzwonic do tej pory czekam na telefon.... dziewczyny uwazajcie i NIGDY nie odwiedzajcie tego gabinetu, chyba ze macie ochote cale lato chodzic w spodniach.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  wreszcie mam piękną cerę,robią rewelacyjne zabiegi, a poza tym jest ślicznie i do każdego zabiegu mają osobne pomieszczenia, wiec nikt się nie patrzy i nie śmieje z tego jaką masz cerę, to mi się podoba,polecam

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Przepiękny salon,świetna i wykwalifikowana obsługa,wszystko na najwyższym poziomie,polecam.