New Master

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa

New Master to salon urody, który działa od ponad 20 lat. To miejsce dobrze znane mieszkańcom warszawskich Jelonek. Tu przeprowadzane są profesjonalne usługi z zakresu stylizacji fryzur oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Wszystko przebiega w miłej atmosferze, a zabiegom towarzyszą przyjemne rozmowy oraz pyszna kawa lub herbata.

Wśród usług świadczonych w New Master szczególnie polecamy efektowne koloryzacje, które wykonywane są z wykorzystaniem wysokiej jakości farb i kosmetyków z linii Matrix. Dużą popularnością cieszą się zabiegi odżywiające włosy Biolage oraz Terapie Keratynowe przeprowadzane rewolucyjnymi produktami od Amazon Keratin. Ponadto fryzjerzy z New Master zajmują się kreatywnym strzyżeniem, dekoloryzacjami i modelowaniem.Wykonują fryzury okolicznościowe i upięcia ślubne. Na klientów w salonie urody czekają też manicurzystki wyspecjalizowane w zakresie upiększania dłoni i stóp – wykonują perfekcyjny manicure, a także przedłużają i naprawiają paznokcie. W ofercie zabiegów można znależć usługi, które są prawdziwymi nowościami na rynku, m.in. manicure tytanowy, podczas którego końce palców są zanurzane w specjalnym pudrze.

Salon urody New Master położony jest w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 26 (naprzeciwko Hali Wola). Można tu łatwo dojechać samochodem lub transportem publicznym – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Na wizyty w salonie warto umawiać się przez Internet. Wystarczy skorzystać z wygodnego systemu rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do New Master!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.