NATURA - Opinions

KRZYWOUSTEGO 1 , 66-400 GORZÓW WLKP.
4.2
5 opinii

Opinie

 • RK
  5.0
  niezweryfikowany

  UWAGA! ZMIANA ADRESU GABINETU KOSMETYCZNEGO!

  Informujemy, że gabinet kosmetyczny NATURA prowadzony przez p. Renatą Kijewską został przeniesiony z nieistniejącego już Salonu urody Natura przy ul. Krzywoustego 1. Nowy adres to ul. Mieszka I 26, Gorzów Wlkp. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 793 260 322 lub mailowy na adres: natura.gorzow@gmail.com.
  Pełniejsza informacja odnośnie działalności oraz o świadczonych usługach dostępna również na tym portalu pod nazwą: Gabinet Kosmetyczny NATURA Renata Kijewska.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • RK
  5.0
  niezweryfikowany

  Dotyczy komentarza od mikas.
  Bardzo proszę o dbanie o swój interes, a nie wypisywanie bezzasadnych opinii, nie podpartych jakimikolwiek dowodami czy informacjami. Nie zaglądamy do Pana salonu i nie oceniamy fachowości zatrudnionych tam pracowników, pomimo, że mamy wyrobione zdanie na niektórych z nich. Ale zachowujemy to dla siebie a nie kłapiemy o tym na publicznym forum! Więc bardzo proszę o nie pisanie oszczerstw, gdyż na tego typu zachowanie są odpowiednie przepisy prawne. Z poważaniem Renata Kijewska. PS. życzymy Panu szczęścia oraz jak najszybsze spłacenie kredytów zaciągniętych na założenie salonu.

 • MI
  1.0
  niezweryfikowany

  bez przesady!
  to żadna specjalistka.
  te superlatywy są na wyrost,napisane jakoś dziwnie w podobnym stylu te opinie.
  nie zdziwię się gdyby to pisała o sobie sama zainteresowana.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Panią Renatę poleciła mi znajoma, która jest jej stała klientką. Usłyszałam, że jeśli przedłużanie rzęs to tylko u niej. Znajoma nie wprowadziła mnie w błąd. Poziom usługi w wykonaniu p. Renaty na najwyższym poziomie! Rzęsy po prostu fantastyczne, nawet mój mąż, który nie za bardzo widzi zmiany na mojej twarzy był pod wrażeniem. Efekt naprawdę wspaniały. Gorąco polecam ten zakład i Panią Renatę. Oczywiście uzupełnienia już tylko u niej. Oprócz tego oczyszczanie twarzy i manicure. Ale prawdziwym hitem jest makijaż permanentny. Osobiście jeszcze go nie mam, ale po rozmowach z kosmetyczką i obejrzeniu zdjęć klientek zakładu, które miały już taki makijaż wykonany, jestem właśnie w trakcie podjęcia decyzji o "kreskach". Bardzo polecam ten zakład oraz niezwykle miłą i serdeczną p. Renatę i jej fachowe podejście do klienta. Usługi na 5 z plusem!

 • MK
  5.0
  niezweryfikowany

  Panią Renię znam ze "starego"miejsca pracy,trafiłam do Niej przez przypadek.Moja córka od dawna miała problemy ze zdrowiem ,co "odbijało"się na cerze,od pewnego czasu zaczęły pojawiać się bolesne krosty ,wracałyśmy od lekarza,który przepisał reklamówkę leków i kazał zaprowadzić córkę do kosmetyczki na oczyszczanie ,cyt."pani kosmetyczka przekłuje te czerwone guzioły i po krzyku",traf chciał że po wyjściu z autobusu natknęłyśmy się na salon kosmetyczny,trafiłyśmy na Panią Renię obejrzała córkę pod lampą ,przeprowadziła z nami "wywiad" i powiedziała że nic przekłuwać nie będzie bo to nie pryszcz tylko na jej oko wygląda że czyrak,przekonała nas do jeszcze jednej wizyty u lekarza i okazało się że miała racje,czyraka usuwałyśmy laserowo w Szczecinie,Pan dr.ze Szczecina powiedział że córka miała dużo szczęścia , trafiła na odpowiednią kosmetyczkę i jakie mogły być konsekwencje" przekłuwania guziołów ".To było ponad dwa lata temu do dziś Pani Renia jest" naszą" kosmetyczką ,sytuacji w których pomogła córce było bardzo dużo ,ratowała pięknym makijażem na studniówkę gdzie zatuszowała blizny ,dziś się śmiejemy że ma pod opieką całą moją rodzinę i koleżanki z biura w którym pracuje ,PANI RENIA TO NIE TYLKO ŚWIETNY SPECJALISTA ALE TEŻ WSPANIAŁY CZŁOWIEK.Pani Renia potrafić sprawić że człowiek nawet w dość krępujących sytuacjach( np.depilacja argentyńska )czuje się naprawdę swobodnie .