Przejdź do głównej zawartości

MyśloSfera

Piotrkowska 60 lok. 16/3/15, 90-105 Łódź

MyśloSfera to gabinet pomocy psychologicznej oraz psychoterapii w nurcie poznawczo- behawioralnym ( CBT) . Zlokalizowany jest w centrum Łodzi na ulicy Piotrkowskiej przy Zielonej, co umożliwia łatwy dojazd z każdego miejsca.

Zgodnie z założeniami nurtu CBT w MyśloSferze " myśli " są w centrum uwagi, zwłaszcza te prowadzące do dyskomfortu, cierpienia psychicznego, obniżenia jakości życia.

Myślosfera kieruje swoją ofertę do osób poszukujących wsparcia w radzeniu sobie ze zmianami życiowymi, trudnościami w obszarze osobistym, rodzinnym, zawodowym lub cierpiących z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym.
Czasem wystarczy konsultacja lub porada psychologiczna, a w przypadku, gdy problem utrzymuje się długo lub jest uporczywy skutecznym rozwiązaniem jest podjęcie psychoterapii.
Oferta obejmuje również wsparcie dla rodziców w kwestiach wychowawczych oraz zaniepokojonych rozwojem swojego dziecka.

Żyjemy w czasach, gdzie świadomość zdrowia psychicznego jest coraz większa. To przecież jak radzimy sobie z codzinnymi sytuacjami, doświadczeniami życiowymi wpływa na nasze poczucie zadowolenia z życia. Czasem dotychczasowe strategie radzenia sobie nie wystarczają więc warto je zmienić, aby znaleźć rozwiązanie swoich problemów, nauczyć się radzić sobie z nimi, odzyskać nadzieję , dobre samopoczucie i równowagę psychiczną.

"Myśl w centrum" w MyśloSferze.
Zapraszam.

Zespół

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa