Przejdź do głównej zawartości

Mulieres

Czerwony Dwór 24, 80-376 Gdańsk (w Galerii Kamyk Zielony, obok Rynku Zielonego)

Jeśli szukasz koloryzacji, strzyżenia damskiego i męskiego, regeneracji lub pielęgnacji włosów, tlenoterapii, zabiegów pielegnujących i leczniczych na skórę głowy, depilacji laserowej, zabiegów kosmetycznych twarzy, wyszczuplania oraz ujędrniania ciała, przedłużania paznokci żelem lub akrylożelem, manicure lub pedicure kosmetycznego również z malowaniem hybrydą lub kosmetologii estetycznej ... To dobrze trafiłaś! Wszystkie te usługi w jednym miejscu, w miłej atmosferze przy pysznej Latte lub mocnej "czarnej" :)
Sprawdź nasze promocje tu, na fb, instagramie lub pod nr telefonu salonu. Zapisz się już dziś!
Przy rezerwacji terminu na usługi fryzjerskie np. koloryzacje, prosimy o szczególną uwagę i uwzględnienie długości Państwa włosów. Długości włosów w naszym salonie - włosy krótkie to długość sięgająca do ucha, włosy średnie to długość od ucha do linii ramion, włosy długie to długość poniżej linii ramion. W przypadku włosów bardzo gęstych lub dłuższych od połowy pleców cena usługi może ulec zmianie i będzie zależeć od zużycia materiału.
Wszystkie koloryzacje wykonujemy na włoskiej firmie z.one concept - bez SLS, PARABEN, z naturalnymi wyciągami z owoców oraz aminokwasami.
Zabiegi na ciało wykonujemy z pomocą firmy AROSHA a na twarz THEO MARVEE.
Salon zastrzega sobie możliwość zmian cen.
Jesteśmy bezpiecznym salonem. Dbamy od zawsze o czystość i higienę narzędzi oraz naszego otoczenia. Dodatkowo w obecnych czasach nasz personel wszystkie usługi wykonuje w odpowiednich maskach z jeszcze większą dbałością o Państwa i nasze zdrowie. Z powodu zwiększonych kosztów związanych z covid-19 do każdej wizyty pobieramy dodatkową opłatę 10pln, która nie jest uwzględniona w cenniku usług. Naszych Klientów prosimy o wyrozumiałość.
Sprawdź Nas :)