Montownia urody - Opinie

Kaczeńcowa 10/1A, 20-543 Lublin
5.0
3 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem stałą klientką salonu. Polecam manicure hybrydowy u pani Joanny, która pracuje bardzo starannie i z pasją, dba o szczegóły co przełożyło się na trwałość manicure. Dodatkowo należy wspomnieć o wysokim profesjonalizmie, ogromnej wiedzy z dziedziny kosmetologii a przy tym przemiłym wariackim charakterze, pełnego humoru i ciepła. Widać, że Panie, które tu pracują mają kilku letnie doświadczenie, przekłada się to na jakość zabiegów. Korzystałam z takich usług jak oczyszczanie twarzy, manicure hybrydowy oraz pedicure.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Z czystym sumieniem mogę śmiało polecić Montownię. Najlepsze hybrydy w mieście! :) Mnogość kolorów i wzorów do wyboru, a przede wszystkim p. Asia, która zawsze staje na wysokości zadania wobec moich wymagań. Tym razem 'dobre towarzystwo' salonu poszerzyło się o kolejną świetną pracowniczkę, a także o atrakcyjny pakiet usług. Duży plus za te zmiany- widać, że dziewczyny lubią swoją pracę, więc jest i pozytywny rozwój. Nie ma się co bać, tylko korzystać! :))) Polecam, polecam, polecam. "Trzy razy na tak!" ;)

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetny salon kosmetyczny! Panie przemiłe, zawsze doradzą i pozytywnie skrytykują ;) mam idealnie zrobione hybrydy w cudnych kolorach, które wspólnie wybieraliśmy. Dodatkowo Pani Joanna namówiła mnie na zabiegi na twarz z których o dziwo jestem zadowolona ;p dziękuję ;* będę za 3 tygodnie z powrotem!