Przejdź do głównej zawartości

Monika Kędzierska Tymon Kosmetolog&Makeup Artist

Nowogrodzka 44/12, 00-695 Warszawa

Nazywam się Monika Kędzierska – Tymon, jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że kosmetologia jest tym co mnie fascynuje oraz daje mi dużą satysfakcję.

Rozpoczęłam swoją działalność kilka lat temu. Od tego czasu stale doskonale swoją ofertę,wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom moim klientom, a także nieustannie rozwijającej się technologii. Z roku na rok zwiększam zakres i efektywność wykonywanych zabiegów, gwarantuje wysokie bezpieczeństwo, fachową opiekę, pełną satysfakcję oraz znakomity efekt końcowy.

Podążam za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych, jak i preparatów oraz nowych urządzeń. Systematycznie kształcę się na licznych szkoleniach i sympozjach, zwiększając tym samym poziom i jakość wykonywanych przeze mnie usług.

Makijaż jest moją drugą ogromną pasją, którą już od kilku lat staram się rozwijać każdego dnia. Pracuje przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.

Pracuje z wielką pasją i zaangażowaniem, co nieustannie przekłada się na zadowolenie moich klientów. Gwarantuje kompleksowe podejście do każdego problemu pacjenta.

Serdecznie zapraszam pozostając w nadziei, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru. Zachęcam do skorzystania z szybkiej rezerwacji online oraz umówienia się na wizytę w moim salonie - Monika Kędzierska-Tymon Kosmetolog & Makeup Artist.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa