Monika Gurynowicz Elegancja na co dzień.

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa

Elegancja na co dzień to mobilny salon stylizacji paznokci Moniki Gurynowicz. Utalentowana kosmetyczka przyjeżdża do domu klienta, gdzie tworzy efektowny manicure oraz pedicure, który świetnie sprawdzi się w pracy. Może także przygotować coś wyjątkowego na specjalne okazje. Specjalnością salonu Elegancja na co dzień jest manicure hybrydowy. To popularna metoda zdobienia paznokci, która nie obciąża płytki, a przy tym prezentuje się perfekcyjnie nawet przez kilka tygodni. Ponadto Monika Gurynowicz wykonuje manicure: biologiczny, japoński, tytanowy, akrylowy i vinylux. Stylistka może także zająć się stylizacją męskich paznokci – wymodelowanie płytek i usunięcie skórek sprawią, że dłonie będą wyglądały na zadbane.

Salon Moniki Gurynowicz cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Stylistka ceniona jest za niezwykłą dokładność oraz wyjątkowe pomysły, które sprawiają, że tworzy elegancki i pomysłowy manicure. Co ważne, wszystkie zabiegi wykonuje przy wykorzystaniu wysokiej jakości kosmetyków oraz profesjonalnego sprzętu.

Salon stylizacja paznokci Elegancja na co dzień działa w Warszawie. Usługi świadczone są mobilnie, a specjalistka dojeżdża wprost do domu klienta. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas, jaki zwykle trzeba poświęcić na dojście do salonu i oczekiwanie na zabieg. Na manicure i pedicure u Moniki Gurynowicz można umawiać się przez Internet. Zapraszamy do korzystania z usług stylistki!

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.