MODIS

KLUCZBORK

Mobilny gabinet kosmetologiczny MODIS zaprasza do korzystania z szerokiej gamy usług pielęgnacyjnych, upiększających i specjalistycznych.
Na terenie Kluczborka i w promieniu 10 km dojazd do klienta gratis.
Zabiegi wykonuje dyplomowany magister kosmetolog.
Usługi kosmetologiczne wykonywane w domu klienta są usługami prestiżowymi. Są wielkim udogodnieniem dla klientów, idealnym rozwiązaniem, gdyż klient nie traci czasu na dojazd do gabinetu oraz czuje się komfortowo w zaciszu swojego domu.
Karta stałego klienta oraz złota karta (co szósty zabieg gratis!), bony upominkowe, promocje.
Wszelkie pytania oraz rezerwacja terminów telefonicznie.
Serdecznie zapraszam!

5.0
2 opinie

Opinie

 • ES
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług tego Mobilnego Gabinetu . Pani mgr kosmetolog kompetentna, przygotowana, dyspozycyjna, sprzęt i kosmetyki świetnej jakości. Duża wiedza w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych plus wyczucie artystyczne przy zabiegach upiększających typu manicure czy makijaż. Dba bardzo o czystość, dezynfekcję sprzętów, co też jest dla mnie istotne. Zawsze coś dobrego doradzi. Do tego osoba z pasją, lubiąca swoją pracę, bardzo kontaktowa, sympatyczna. Wszelkie zabiegi odbywają się w miłej, relaksującej atmosferze. Polecam Paniom :)

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem super zadowolona !!! Bardzo dobry kontakt. Osoba bardzo kompetentna. Pani magister zna się na rzeczy, potrafi dobrze doradzić. Zabiegi wykonywane z dużą starannością i dokładnością. Termin można dopasować, jest bardzo elastyczna. Polecam

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.