Mobilny salon masażu kosmetycznego Interela

ul. Narutowicza, 4, 42-450 Łazy

 Liposukcja bezinwazyjna za pomocą
ultradźwięków, mikrofal i masażu manualnego.
Lifting korygujący wygląd skóry ciała i/lub twarzy,
Masaż manualny wspomagany sprzętem, mikromasaże, ultradźwięki, masażery wibracyjne i próżniowe.
Masaże relaksacyjne ciała i/lub twarzy, manualny,
z użyciem kamieni, środków kosmetycznych
oraz urządzeń wspomagających masaż.
Masaże kosmetyczne, upiększające twarz,
dekolt i ciało, z użyciem środków kosmetycznych i urządzeń złuszczających naskórek, lub wspomagających wnikanie preparatów.
Masaże z zabiegami modyfikującymi urodę,
lub zabiegami typu darsonwalizacja.
Masaż antycellulitowy oraz przeciwzmarszczkowy, manualny z użyciem urządzeń wspomagających jak pompy próżniowe z falą RF, fale bipolarne i tripolarne.
Masaże ze wspomaganiem fal dźwiękowych vitafon, lecznicze i rehabilitacyjne.

5.0
2 opinie

Opinie

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  mam problemy z dość twardymi włosami na nogach. Szukałam zakładu kosmetycznego do depilacji woskiem. Znalazłam ich ulotkę reklamową i umówiłam wizytę. Na miejscu okazało się, że nie ma kosmetyczki, tylko jakiś pan w średnim wieku, z dyplomem technika usług kosmetycznych.Miałam zrezygnować, ale namówił mnie na usługę. Przełamałam się i nie żałuję. Ma świetne oferty cenowe i pakiety zniżek. Zresztą co szkodzi iść do kosmetyczki w wydaniu męskim. Podobno najlepsi kucharze i fryzjerzy są płci męskiej, to czemu i nie kosmetolog. Polecam.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na usłudze epilacji za pomocą IPL. Zabieg całkowicie bezbolesny. Jeszcze nie widzę efektów, ale zostałam o tym poinformowana, że tylko powtarzane zabiegi w odpowiednich odstępach czasu przyniosą pożądany efekt. Mają usługi mobilne, ale wolałam pójść do nich. Mają też gabinet. Zawsze to lepsze warunki w pracowni niż w domu. Zaskoczyło mnie tylko jedno... usługę prowadzi facet. Z początku mnie to troszeczkę speszyło. Ale to nie młody jakiś chłoptaś, tylko rzeczowy i wprawny facet. Zna się na fachu. Przekonał mnie do innych usług.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.