Mobilny salon kosmetyczny Bielsko-Biała - Opinie

Prosta 7, 43-300 Bielsko-Biała
4.6
10 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetna makijażystka na śluby i nie tylko. Duża estetyka pracy oraz dokładność wykonania powodują uczucie spokoju i pewność siebie w tym ważnym dniu dla każdej kobiety.
  Polecam również wykonanie paznokci i zabiegów przed ślubem. Pełen profesjonalizm!

 • SZ
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam tej Pani. Uważajcie dziewczyny!!!
  Wykonywałam u niej makijaż ślubny próbny za który zapłaciłam niemałe pieniądze bo 80 zł.
  Wstępnie umówiłam się na właściwy makijaż w dniu ślubu i miałam tylko potwierdzić telefonicznie jak Pani Magda wróci z urlopu.
  Jakież było moje zdziwienie jak Pani nie odbierała moich telefonów, nie odpisywała na maila, nawet nie umiała kulturalnie odpisać i powiedzieć o co chodzi.
  Zachowała się bardzo arogancko. W konsekwencji zostałam na lodzie i w ostatniej chwili przed ślubem musiałam szukać makijażystki.

  Nie rozumiem jak tak niekulturalna osoba może pracować z klientem i jeszcze się reklamować...

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja żona wychowując dwójke naszych wspaniałych dzieci nie ma czasu by wyjsc z domu i zadbac o siebie. Idealnym rozwiazaniem dla niej sa usługi Pani Magdaleny. Żona zawsze jest zadowolona z przeprowadzonych zabiegów i z miłej atmosfery. Polecamy serdecznie!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Przy wychowaniu dwójki moich maluch nie mam czasu na wyjście do kosmetyczki. Na szczęście z pomocą przybywa zawsze Pani Magdalena :) Naprawde jest to osoba godna polecenia. Pełen profesjonalizm usług i miła atmosfera powoduje że zapomina sie o codziennych troskach :) Polecam!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm usług połączony z sympatyczną atmosferą i ta relaksująca muzyka :) Polecam

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Godna polecenia kosmetyczka! Bardzo profesjonalan usługa z dojazdem do domu. Jestem zadowolona z wykonanego manicure oraz zabiegu "uczta dla skóry". Sympatycznie spędzony czas pozwalający sie zrelaksować i odprężyć po całym dniu przy dwójce moich dzieciaków.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam! Miło, szybko i profesjonalnie przeprowadzane zabiegi, Pani Magda zawsze dostosowuję się do moich godzin pracy i zawsze mogę na niej polegać.
  Dzięki temu, że zabiegi są przeprowadzane u mnie w domu czuję się swobodniej i do tego oszczędzam swój zawsze napięty czas.

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zadowolona z dwóch wizyt jakie u mnie odbyła Pani Magdalena. Polecam wszystkim Paniom zabieg Mikrodermabrazji i zabieg kwasami. W czasie odwiedzin mogłam spokojnie nakarmić sobie małe dziecko. Bardzo sympatyczny kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Bardzo POLECAM!

 • AC
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak najbardziej polecam usługi Pani Magdaleny. Pełen profesjonalizm i niesamowity relaks przy miłej rozmowie GWARANTOWANY! Korzystałam już kilkukrotnie z usług i jestem bardzo zadowolona, po każdej wizycie wychodziłam zrelaksowana, odprężona i upiększona.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam ciekawą usługę mobilnej kosmetyczki. Pani kosmetyczka jest bardzo miła i wykonuje zabiegi ze starannością. Polecam :)