Mobilna Klinika Urody - Opinions

ul. Teatralna , 05-410 Józefów
4.3
6 opinii

Opinie

 • KR
  2.0
  niezweryfikowany

  Salon trzeba omijać szerokim łukiem, totalna porażka, bardzo źle wykonana usługa. Brak profesjonalizmu. Pani chyba dopiero się uczy. W tym wypadku niska cena = bardzo niska jakość. Zdecydowanie odradzam.

 • KI
  4.0
  niezweryfikowany

  jestem bardzo zadowolona. pani kosmetyczka miła i profesjonalna. Robiła mi pedicure szybko i ładnie, a także henne z regulacją brwi. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Cena też bardzo przystępna.

 • UR
  5.0
  niezweryfikowany

  Na poczatku miałam pewne obawy gdyz nigdy nie korzystalam z ich uslug gdyz jest to nowa firma ale juz w pierwszych chwilach zostały one rozwiane, co wyroznia sposrod innych takich firm to pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejscie do klienta, polecam i daje piec gwiazdek

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam korzystanie z usług kliniki urody.Miałam przyjemność doświadczenia serii zabiegów mikrodermabrazji, mezzoterapi iglowej.
  Kończę rowniez serię zabiegów depilacji laserowej i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Tego lata wiem, że nie będę już miała problemów z moim bikini, czuję się naprawdę świetnie, że mam ten problem z głowy, dziękuję.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim ! Pełen profesjonalizm, szeroka wiedza Pani wykonującej zabiegi poparta dużym doświadczeniem zawodowym oraz licznymi kursami. Przemiła atmosfera podczas zabiegu, indywidualne podejście do klienta. Zachęcam wszystkich do korzystania z usług tej Pani :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo Cierpliwa, i miła Pani.
  Posiada dużą gamę fajnych zabiegow.
  Widać, ze ma dużą wiedzę, umiejętności i praktykę.Zawsze wychodzę zadbana i zrelaksowana. Polecam
  ************************************************