Misja Perfekcja

Tadeusza Czackiego 1, 08-110 Siedlce (blisko stacja PKP)

Jeśli tu trafiłaś, to znak, że piękno jest dla Ciebie ważne. Być może dziś Twoja skóra wymaga intensywnej i specjalistycznej opieki. Cieszę się więc, że możemy się poznać. Nazywam się Małgorzata Więckowska. Jestem magistrem kosmetologii i od 6 lat pomagam ludziom osiągnąć pełnię zadowolenia z własnego wyglądu.
Najpewniej próbowałaś na swojej skórze wielu produktów, a efekty wciąż są dalekie od ideału i nie rozumiesz w czym tkwi błąd. Albo może przeciwnie: do tej pory zupełnie nie wiesz co i jak stosować, a chcesz uniknąć niepowodzenia? Tym bardziej miło mi, że szukasz profesjonalnej pomocy i stawiasz na wiedzę oraz doświadczenie. To właśnie z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy intensywnie poszukują idealnych dla siebie rozwiązań, otworzyłam gabinet kosmetologiczny MISJA PERFEKCJA w Siedlcach. Gwarantuję absolutny profesjonalizm oraz miłą, kameralną atmosferę spotkania.
Podczas wizyty uważnie analizuję rodzaj i aktualną kondycję Twojej skóry, a następnie ustalam specjalny, maksymalnie spersonalizowany plan zabiegowy, podpowiadam najlepsze sposoby troszczenia się o cerę, jak również dobieram właściwe kosmetyki do użytku domowego.
Specjalizuję się w skutecznych terapiach skóry problematycznej. Efektywnie walczę z trądzikiem (nie tylko młodzieńczym), przebarwieniami, rozszerzonymi porami i pękającymi naczynkami krwionośnymi. Pomagam także zmniejszać zmarszczki.
Ponadto oferuję bezpieczną i elegancką stylizację paznokci, stylizację brwi i depilację. Wszystkie moje działania mają na celu dać Ci radość i spełnienie. Chcę, żebyś cieszyła się gładką i promienną cerą niezależnie od wieku oraz dokładam wszelkich starań, by osiągnąć nasz wspólny cel.
Zapraszam do gabinetu na owocne spotkanie. Do zobaczenia!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.