Przejdź do głównej zawartości

Misja Perfekcja

Tadeusza Czackiego 1, 08-110 Siedlce (blisko stacja PKP)

Jeśli tu trafiłaś, to znak, że piękno jest dla Ciebie ważne. Być może dziś Twoja skóra wymaga intensywnej i specjalistycznej opieki. Cieszę się więc, że możemy się poznać. Nazywam się Małgorzata Więckowska. Jestem magistrem kosmetologii i od 8 lat pomagam Klientom osiągnąć pełnię zadowolenia z własnego wyglądu.
Najpewniej próbowałaś na swojej skórze wielu produktów, a efekty wciąż są dalekie od ideału i nie rozumiesz w czym tkwi błąd. Albo może przeciwnie: do tej pory zupełnie nie wiesz co i jak stosować, a chcesz uniknąć niepowodzenia? Tym bardziej miło mi, że szukasz profesjonalnej pomocy i stawiasz na wiedzę oraz doświadczenie. To właśnie z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy intensywnie poszukują idealnych dla siebie rozwiązań, otworzyliśmy z Bartoszem Więckowskim gabinet kosmetologiczny MISJA PERFEKCJA w Siedlcach. Cały zespół Misji Perfekcji gwarantuje absolutny profesjonalizm oraz miłą, kameralną atmosferę spotkania.
Podczas wizyty uważnie analizujemy rodzaj i aktualną kondycję Twojej skóry, a następnie ustalamy specjalny, maksymalnie spersonalizowany plan zabiegowy, podpowiadamy najlepsze sposoby troszczenia się o cerę, jak również dobieramy właściwe kosmetyki do użytku domowego.
Specjalizujemy się w skutecznych terapiach skóry problematycznej. Pomagamy wygrać z trądzikiem (nie tylko młodzieńczym), przebarwieniami, rozszerzonymi porami i pękającymi naczynkami krwionośnymi. Pomagam także zmniejszać zmarszczki.
Ponadto oferujemy bezpieczną i elegancką stylizację paznokci, stylizację brwi i depilację. Wszystkie nasze działania mają na celu dać Ci radość i spełnienie. Chcemy, żebyś cieszyła się gładką i promienną cerą niezależnie od wieku oraz dokładamy wszelkich starań, by osiągnąć nasz wspólny cel.
Zapraszamy do gabinetu na owocne spotkanie. Do zobaczenia!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online