Miracle Med

ul. Międzyrzecka 26, Bielsko - Biała

 Drogie Panie,
Jeśli szukacie dobrej, profesjonalnej i pomocnej kosmetyczki czy kosmetologa - to omijajcie ten salon szerokim łukiem.
Korzystałam tam z zabiegu mikrodermabrazji, który wykonuję w róznych salonach od kilku lat, więc mam spore doświadczenie z róznymi kosmetyczkami.
Jeśli chodzi o salon Miracle Med - to właścicielka salonu, która jednocześnie wykonuje zabiegi:
- nie zrobiła żadnego rozeznania sama, ani żadnnego "wywiadu środowiskowego" ze mną na temat tego, jaką mam skórę, na co choruję, jakie mam uczulenia, itd (jak wiadomo - zabieg mikrodermabrazji ma pewne przeciwskazania), bez konsultacji ze mną - zrobiła mi peeling enzymatyczny (mam bardzo wrażliwą skórę i muszę bardzo ostrożnie stosować kosmetyki) 
- gdy zapytałam jakiego jeszcze rodzaju zabiegi proponuje mi przy moim rodzaju skóry - odpowiedziała mi bardzo zdawkowo, wymieniając "od niechcenia" 3 zabiegi, po czym odeszła ode mnie i nie wróciła do tematu. Nie wyobrażam sobie jak można mieć tak nieprofesjonalne podejście do klienta, który oczekuje komplesowej pielęgnacji i doradztwa
- gdy - mimo wszystko - umówiłam się na kolejną wizytę, której datę pani kosmetyczka sama zapisala mi na kartoniku, pani się nie pojawiła, a nastepnie przez telefon - zamiast polubownie załatwić sprawę, to rozmawiała ze mną tonem "ekspedientki rodem z PRL", która - mimo swj ewidentnej winy - ma do klienta ogromne pretensje, że się do niej w ogóle zwrócił.
Korzystając z salonów kosmetycznych od ponad 20 lat - nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak nieprofesjonalnej, tak niemiłej, tak zamkniętej na klienta i tak bezczelnej kosmetyczki.
 
 
 
 
 
 

5.0
4 opinie

Opinie

 • BO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pragnę nawiązać do oceny salonu przez Panią , która nie miała odwagi się podpisać . Nie zgadzam się z wystawioną przez nią oceną, gdyż uważam ,że Miracle Med to salon wyjątkowy. Pracują tam Panie, które ukończyły studia kosmetologiczne, zatem ich wiedza to parę lat na uniwersytecie. Cechują się wyjątkową kulturą osobistą . Nie znam osoby, która nie byłaby zadowolona z ich zabiegów. Sama raz skorzystałam z usługi Pani Partacz i wyobraźcie sobie,że Pani Kasia wszystko naprawiła!!!!
  To cudowne kobiety, zatem uważam,że opinia JAKIEJŚ osoby jest krzywdząca i powinna zostać usunięta. Salon ten nie powstał wczoraj. Funkcjonuje na rynku od wielu lat!!! Myślę, że PANI NIEZADOWOLONA, dlatego uczęszcza do wielu gabinetow, gdyż pewnie żaden jej nie odpowiada i w każdym coś jej się nie podoba. Ja polecam ten salon z całego serca.

 • KS
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam ten gabinet pod każdym względem podejścia do klienta jak również jakości wykonywanych zabiegów.

 • BJ
  5.0
  niezweryfikowany

  Była to moja druga wizyta w gabinecie i musze przyznac iż jestem bardzo zadowolona z efektów pracy pań. Przemiła, profesjonalna obsługa z nakładem troski o klientki.Jak dla mnie 5+
  Naprawdę polecam!!!

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetny na bardzo wysokim poziomie gabinet ,wykonuje w nim depilację laserową i karboksyterapie .Ceny dostepne ,wnętrze na wysokim eleganckim poziomie ,Panie bardzo miłe znajome się na rzeczy .Bardzo polecam

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.