Milek Design - TAMKA 29

Tamka 29, 00-349 Warszawa

Salon fryzjerski Milek Design przy ulicy Tamka, to jeden z trzech miejsc w Warszawie, które zostały założone przez Kasię Poniatowską – Miłek oraz Darka Miłka. W tym salonie dodatkowo oferowane są usługi z zakresu pielęgnacji i stylizacji paznokci. Czego można spodziewać się w Salonie Milek Design? Profesjonalnego i indywidualnego podejścia do Klienta, miłej atmosfery i efektów, które utrzymują się długo po opuszczeniu salonu. Specjaliści z zakresu fryzjerstwa i stylizacji paznokci wykorzystują najnowsze technologie oraz kosmetyki gwarantujące bezpieczeństwo oraz zachwycające efekty.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, co pozwala dobrać usługę w pełni do jego oczekiwań. Rozmowa pozwala dobrać fryzurę do urody, ale i charakteru Klienta. Zaś konsultacja z kosmetyczką umożliwia dobór stylizacji paznokci, która będzie zachwycała przez długie tygodnie.

Umów się już dzisiaj na wizytę w naszym salonie – odmienimy Twoją fryzurę i zadbamy o Twoje paznokcie. Czekamy na Ciebie przy ulicy Tamka w Warszawie.

Wszystkie usługi

4.9
3365 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Strzyżenie męskie

  od długiego już czasu korzystam z usług Państwa, a szczególnie z usług Pani Edytki. Pani Edytka to najwyższy poziom kompetencji.

 • EL
  5.0
  Manicure hybrydowy , Pedicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy, Zabieg IBX

  Wizyta u Danieli to zawsze gwarancja świetnie wykonanej pracy i miło spędzonego czasu.
  Daniela znalazła czas nie tylko na wykonanie pedicure hybrydowego z kwasami, na który się umówiłam, ale również na manicure hybrydowy. I co nie tracąc nic z jakości. Zdecydowanie polecam.

 • MO
  5.0
  Manicure vinylux

  Pani Małgosia jest wspaniała, za każdym razem wizyta przebiega w fantastycznej atmosferze, a efekt końcowy zawsze jest perfekcyjny! Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam!

 • GR
  5.0
  Strzyżenie męskie

  Jak zawsze, zero zastrzeżeń

 • BA
  5.0
  Farbowanie wykończenie, Ampułka regeneracyjna, Nakładanie Ampułki

  Pani Karolina "uratowała" włosy po nieudanej koloryzacji innego specjalisty. Piękna koloryzacja trójwymiarowa - polecam

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.