MezoSkin Kosmetologia Estetyczna

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa

Klinika Kosmetologii Estetycznej MezoSkin została stworzona po to, by w jednym miejscu zgromadzić wszystkie najpopularniejsze i najskuteczniejsze zabiegi z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej. Przystępne ceny zabiegów przy jednoczesnej fachowej opiece kosmetologicznej, sprawiają, że Klienci nie traktują wizyty w naszym gabinecie "odświętnie". Priorytetem jest dla nas bowiem to, by Klienci regularnie stosowali pielęgnację gabinetową połączoną z wyznaczoną pielęgnacją domową, gdyż tylko taka systematyczność zapewnia trwałe i widoczne rezultaty terapii.
Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy zabiegi są wykonywane w oparciu o najlepsze produkty, najnowsze technologie, starannie, sprawnie i zawsze w miłej atmosferze. Ogromny nacisk kładziemy na higienę, więc wszystkie narzędzia sterylizujemy za pomocą własnego autoklawu. Potwierdzeniem jakości naszego gabinetu jest stale powiększająca się liczba Klientów i pozostawiane przez nich pozytywne opinie.

Zapraszam serdecznie,
Zuzanna Karwas
Właściciel

Wszystkie usługi

Usługi różne
5.0
49 opinii

Opinie

 • ZK
  5.0
  DERMAPEN™ - twarz

  Zabieg wykonany poprawnie, korzystam już któryś raz. W salonie jest cisza i spokój i dużo intymności co nie krępuje gdy źle wygląda się po zabiegu. Pyszna kawa z ekspresu.

 • KL
  5.0
  Pedikiur hybrydowy

  Pedicure hybrydowy wykonany starannie i w miłej atmosferze, nagniotki dokładnie usunięte, stopy gładkie. Narzędzia używane przy zabiegu są sterylne a pilniki jednorazowe (osobista obsesja). Mogę polecić nawet tym wymagającym.

 • JU
  5.0
  Depilacja woskiem Lycon bikini klasyczne/brazylijskie - klasyczne, Manikiur + IBX System

  Zabieg depilacji nie należy do przyjemnych, ale jest znośnie dzieki rozluźniającej atmosferze i bardzo sprawnemu wykonaniu usługi :-)

 • MA
  5.0
  Uzupełnienie rzęs, BB GLOW

  Jak zawsze pełen profesjonalizm. Polecam zabieg BB Glow - moja skóra po nim promienieje! :)

 • JU
  5.0
  DERMAPEN™ - twarz

  Polecam z całego serca!! Jak zwykle profesjonalne podejście, zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale Pani Zuzanna wykonała go niemal bezboleśnie <3 Dziękuję i do zobaczenia na następnym zabiegu z serii!

Zespół

Data
Monika Anasik
Employee default
Gabriela Dziekańska
Data
Iga Iwańska
Data
Zuzanna Karwas
Employee default
Ewa Sowińska

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.