Mehendi

Ułanów, 2, 44-194 Knurów (pasaż Dino)

Salon Kosmetologii i Podologii Mehendi to miejsce, w którym każdy czuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Miejsce to w szczególny sposób dba o potrzeby klienta. To tutaj czas płynie wolniej, a chwile relaksu, odprężenia pozostają w pamięci na długo.

Naszym priorytetem jest troska o dobro i zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje zawodowe, dzięki temu wzajemnie się uzupełniamy tworząc indywidualne usługi w dziedzinie kosmetologii i podologii.
Jesteśmy nie tylko wykwalifikowanymi fachowcami tych dziedzin, ale również ludźmi z pasją, którzy kochają swoją pracę i nieustająco pogłębiamy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kongresach i szkoleniach.

Stworzyliśmy szeroką ofertę zabiegów upiększających, odprężających oraz leczniczych. W Salonie Mehendi można skorzystać z zabiegów z dziedziny kosmetologii oraz podologii pracując na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie m.in. sonoforeza, fale radiowe, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, liposukcja kawitacyjna, karboksyterapia i wiele innych. Oprócz tego znajdą u Nas Państwo w ofercie masaże relaksacyjne, szklanymi kulami oraz gorącą świecą. Wykonujemy również zabiegi upiększające oprawę oka, makijaże, a także profesjonalny manicure i pedicure. Posiadamy również bezpieczny system przekłuwania uszu z możliwością przekłucia uszu jednocześnie, nie dając przy tym żadnych alergii.

Dziedzina podologii kierowana jest zwłaszcza do osób borykających się z problemami paznokci i stóp. Świadczymy usługi przynoszące ulgę zachowując przy tym komfort klienta podczas przeprowadzanego zabiegu oraz higienę i bezpieczeństwo.

Pracujemy na najwyższej jakości profesjonalnych i ekskluzywnych kosmetykach takich marek jak: Norel, Clarena, Yvette, Beta-skin, Artistry Make-up, Organiqe, Podopharm, Arkada, Gehwol, Inglot, Słowianka, Indigo, Neo Nail, Blomdahl, Depileve.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, zabiegi wykonywane są z ogromną starannością i estetyką w przyjaznej atmosferze. Każde używane przez nas narzędzia są jednorazowego użytku, a wielorazowe poddawane są sterylizacji, która odbywa się na miejscu w Salonie Mehendi. Sterylne pakiety zawsze otwierane są „na oczach” klienta, dzięki temu dajemy Wam najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa.

W Naszych rękach jesteś bezpieczny.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.