Zamykanie naczynek - nos Warszawa

3592 wyniki

Salony z podobnych kategorii

Her Eyes Studio

Zamykanie naczyń krwionośnych

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
304 opinie

Pani Martyna jest super. Chciałam brwi proste, maksymalnie szerokie bez wyginania w łuk (takie mi naturalnie rosną) ale przy tym schludne i zdecydowanie zarysowane. Pani Martyna w 100% zrobiła tak jak chciałam, nawet ładniej :) Efekt utrzymuje się długo, u mnie nawet 6 tygodni.

Fifty Fifty Concept

Zamykanie naczyń krwionośnych

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1104 opinie

Jestem ZACHWYCONA! Polecam z całego serca. Z Rafałem, który zajął się moimi włosami od A do Z ( dziękuje 🙌🏻) zrozumieliśmy się bez słów czego efektem jest mój piękny kolor i niezłe cięcie. Moje włosy będę oddawać jedynie w Jego ręce od dzisiaj ☺️. Do zobaczenia!

Galeria Urody Wilanów

Zamykanie naczyń krwionośnych

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2603 opinie

Pani Magda działa cuda na twarzy, to już mój kolejny zabieg i znowu utwierdziłam się w przekonaniu, że Pani Magda robi najlepsze i jednocześnie bezbolesne i bardzo odprężające zabiegi na twarz :-) polecam!

NEWLOOK's Institute

Zamykanie naczyń krwionośnych

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1222 opinie

Jestem zachwycona efektem po zamknięciu naczynek metodą termokoagulacji Lamprobe. Mija zaledwie tydzień od zabiegu a na mojej skórze nie ma śladu po naczynkach i śladu po ingerencji. Uważam, że zabieg został wykonany perfekcyjnie. Polecam!

Tallulah Hair & Beauty

Zamykanie naczyń krwionośnych

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
339 opinii

Salon pełen pozytywnych ludzi :) Fryzjer Franek dokładnie wypytał o wymagania i szczegóły nowej fryzury. Realizacja spełniła oczekiwania. Zdecydowanie polecam :)

Studio Urody Beauty Room

Zamykanie naczyń krwionośnych

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
214 opinii

Jak zwykle Pani Ania i jej cudowne dłonie wykonały doskonaly zabieg:) Relaks od momentu spojrzenia na piękny uśmiech Pani Ani... potem było jeszcze lepiej:) zabieg "dopieścił"mnie fizycznie i psychicznie . Ślicznie dziękuję i polecam każdemu:)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł