Zamykanie naczyń krwionośnych Warszawa

3600 wyników

NEWLOOK's Institute

Medycyna estetyczna

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1234 opinie

Jestem zachwycona efektem po zamknięciu naczynek metodą termokoagulacji Lamprobe. Mija zaledwie tydzień od zabiegu a na mojej skórze nie ma śladu po naczynkach i śladu po ingerencji. Uważam, że zabieg został wykonany perfekcyjnie. Polecam!

Kosmetologia ESTETI-MED

Medycyna estetyczna

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa
5.0
773 opinie

Pani Adrianna podczas trzech wizyt doprowadziła moją cerę do pięknego stanu! Nie przypuszczałam, że naczynka, które były moim wielkim kompleksem można raz a dobrze usunąć. Szybko, profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Studio Urody Beauty Room

Medycyna estetyczna

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
220 opinii

Pragnę podziękować Pani Ani za dbałość o moją skórę. Pani Ania sama decyduje jakie zabiegi wykonać. Dziś miałam wykonany zabieg z hexapeptydem oraz hialuroplastykę. Zabieg działa jak lifting i jest idealny na specjalne okazje. Jak zawsze w trakcie zabiegu na twarz korzystałam masażu dolnej części ciała.

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Medycyna estetyczna

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa
4.9
376 opinii

Dzisiaj byłam na 2 wizycie w gab. Laser De Lux i jestem bardzo zadowolona.Zarówno z wykonania zabiegów jak i pań wykonujących je.Depilacja była zrobiona bezboleśnie i w miłej,niekrępującej atmosferze.Pani Ania przed rozpoczęciem zabiegu wszystko wyjaśniła i w trakcie zabiegu pytała o odczucia gotowa do wszelkiej pomocy.Naprawdę polecam ten salon.

loveSKIN clinic

Medycyna estetyczna

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
136 opinii

Rewelacja, nigdy nie sądziłem, że się na to zdecyduję ,a jednak pełen profesjonalizm może odmienić wszystko:) Zabieg z pozoru bolesny (tym bardziej dla mężczyzny;), dużo ukłuć, okazał się tylko leciutko niekomfortową przygodą. Umiejętności i wiedzę pani Karoliny oceniam na 10 z 3 plusami w skali 1/10. SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM!

Klinika Piękna Essence

Medycyna estetyczna

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
261 opinii

Jest dobrze ale powinnam była poprosić jednak o większe wygładzenie czoła. Teraz wygląd jest bardziej naturalny. Nie ma efektu nieruchomego czoła ale gdy przy niektórych ruchach twarzy zmarszczki są dość widoczne. Pani Doktor bardzo miła. W sposób fachowy ale przystępny dla laika tłumaczy zabieg i efekty. Polecam

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł