Medycyna estetyczna Warszawa Włochy

363 wyniki

Fryzma & Kosma

Medycyna estetyczna

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
569 opinii

Polecam salon jak i Panią Alonę ;) Pani Fryzjerka doradza i interesuje się Klientem. Wsłuchuje się w potrzeby Klienta i jednocześnie proponuje coś od siebie. Super polecam ;)

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Medycyna estetyczna

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
632 opinie

Jak zawsze wyszłam od Was zadowolona. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i z ogromną troską o mój komfort, żeby jak najmniej mnie bolało i z troską o efekt. Bardzo dziękuję Pani Ewelinie. Na kolejne wizyty juz jestem zapisana i się nie mogę doczekać. Polecam ogromnie.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Medycyna estetyczna

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
188 opinii

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Polecam. Zabieg nie jest inwazyjny, więc nie spodziewałam sie spektakularnych efektów, a kondycja skóry poprawiona i oto chodziło.

Pięknoteka

Medycyna estetyczna

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa
5.0
379 opinii

Jako wieloletnia klientka salonu polecam Pięknotekę jako najprzyjaźniejsze miejsce dla zrelaksowania duszy i ciała. Zawsze mogę liczyć na profesjonalne porady i wysoką jakość zabiegów oraz miłą obsługę. Pozdrawiam cały zespół Pięknoteki. Ewa J.

Coś Pięknego

Medycyna estetyczna

Obywatelska 26, 02-409 Warszawa
5.0
19 opinii

Już kolejny raz korzystam z usług Pani Marty i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Moje paznokcie wyglądają pięknie i co najważniejsze trzymają się bardzo długo. Jeszcze nie spotkałam się, żeby ktoś z taką dokładnością wykonywał swoją pracę. Wizyta w tym salonie to zawsze ogromna przyjemność i genialne efekty!!!

Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Paulina

Medycyna estetyczna

Chrościckiego 20/U2, 02-421 Warszawa
5.0
32 opinie

Nigdy nie rezygnujcie z siebie. Walczcie o swoje zdrowie, estetyczny wygląd oraz dobre samopoczucie, choćby wbrew przeciwnościom losu. Gabinet kosmetyczno-podologiczny Pauliny Kilen troszczy się o Was, niezależnie od wieku i płci. Pomagamy Wam zrozumieć własny organizm i otworzyć się na jeg

Ogrody Spa

Medycyna estetyczna

Składkowskiego 3/204, 02-497 Warszawa
5.0
26 opinii

Usługa w postaci zabiegi na brzuch wykonana bardzo profesjonalnie z niezwykła dokładnością i starannościa ( ten zabieg wymaga precyzji) . Z czystym sumieniem polecam zarowno Pania Emilie jak i Pania Iwone. Wiedza i wysokie kompetencje to właśnie Gabinet Ogrody Spa.

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Medycyna estetyczna

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
26 opinii

Serdecznie dziękujemy (ja i moja mama) Panu doktorowi Eberhardtowi za skuteczne wyleczenie nas z zakrzepicy! Uratowaliście nam Państwo życie i pomogliście wyzdrowieć. Jesteście Państwo kompetentni, sympatyczni i życzliwi. Bardzo dziękujemy!

FOR YOU gabinet kosmetologii i promocji zdrowia

Medycyna estetyczna

Słowicza, 13a, 02-170 Warszawa
5.0
12 opinii

Gabinet kosmetologiczny FOR YOU powstał w 1993 roku i działa dla Was nieprzerwanie, w tej samej lokalizacji w Warszawie, we Włochach. Co nas wyróżnia  wnikliwy wywiad kosmetologiczny oraz badanie skóry trwające około 1,5 godziny – bez tego nie zaczynamy terapii  personalizacja zabiegó

Centrum Makijażu Permanentnego Biotek

Medycyna estetyczna

Biały Kamień 5B, 02-593 Warszawa
4.9
18 opinii

Dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg i miłą atmosferę. Czułam się zaopiekowana, zabieg został wykonany szybko i sprawnie, do tego zadane pytania i analiza mojej kondycji dopełniła poczucie, że to najlepsze miejsce jakie można sobie wyobrazić, żeby skorzystać z tego typu usług. Polecam wszystkim! :)

Mderma

Medycyna estetyczna

Szeligowska 5/34, 01-319 Warszawa
5.0
21 opinii

Mderma to salon urody dysponujący nowoczesnym sprzętem, w którym pracuje miły i wykwalifikowany personel. Codziennie przeprowadzane są tutaj rewolucyjne metamorfozy oraz wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne, które przywracają młody wygląd i dobre samopoczucie. To miejsce, w którym można zapomnie

Dobre Nożyczki

Medycyna estetyczna

ul. Kłosia 23 loka 13 (parter), 02-466 Warszawa
0.0
Brak opinii

Dobre Nożyczki to wyjątkowy salon fryzjerski, który kusi kameralnym wystrojem i miłą atmosferą, w której oczekuje się na profesjonalne usługi najlepszych fryzjerów w mieście. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności, podążają za najnowszymi tren

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł