Medycyna estetyczna Świdnica

32 wyniki

Salon Urody Ewa

Siostrzana 7a, 58-100 Świdnica
5.0
412 opinii

Dzisiejszą wizytę mogę zaliczyć do bardzo udanych! Brwi wyglądają świetnie - zarówno kolor, jak i ich kształt po regulacji. Jestem Waszą klientką od kilku lat i zawsze chętnie do Was wpadam, gdy tylko jestem w Świdnicy. Gdybym mogła dałabym Wam 6 gwiazdek! :) :)

Salony z tej samej miejscowości

Warsztat Fryzjerski Świdnica

Kazimierza Pułaskiego 18, 58-100 Świdnica
5.0
1734 opinie

Zmieniliśmy adres na ul. Pułaskiego 18. Warsztat Fryzjerski to salon fryzjerski stworzony z myślą o mężczyznach, którzy chcą w profesjonalny sposób zadbać o swoje włosy i zarost. W naszym salonie pracują osoby, dla których ich zawód jest prawdziwą pasją – rozwijają ją i cały czas doskon

Red Barbers

Żeromskiego 14/5, 58-100 Świdnica
5.0
18 opinii

Kolejne 2 godziny, które będę wspominał aż po wsze czasy! Pogadaliśmy, napiłem się whisky i mam na głowie to co miesie lubią najbardziej!!! A o brodzie nawet nie wspomnę, bo głupio tak pisać w samych superlatywach, ale Łuksz robi cholernie dobra robotę. Widzimy się za 3 tygodnie!!!

Elegance Fryzjer Męski Barber

Spółdzielcza 14 lok.109,1piętro, 58-100 Świdnica
5.0
4 opinie

Salon poleca profesjonalną obsluge w zakresie strzyzen klasycznych oraz stylizacji brody i zarostu.Kosmetyki godne prawdziwego mezczyzny:)Swiatowe marki oraz najlepszy sprzet..a to wszystko dla Was:))) Serdecznie Zapraszamy:) Do kazdej usługi kawka od beardedcoffee Gratis:)

Salony bez rezerwacji online

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł