Odchudzanie i modelowanie sylwetki Łódź

576 wyników

Alfabet Piekna

Medycyna estetyczna

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
5.0
2711 opinii

Bardzo dziękuję pani Sylwii za przemiłą atmosferę w trakcie wykonywania zabiegu endermologii. Zabieg wykonywany oczywiście bardzo profesjonalnie. Jeśli ktoś chciałby spróbować to polecam z czystym sumieniem, ja jestem bardzo zadowolona zwłaszcza że efekty są widoczne gołym okiem.

Klinika Esencja Piękności

Medycyna estetyczna

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 20, 90-349 Łódź
5.0
299 opinii

Korzystam z zabiegów w Esencji Piękności od kilku miesięcy i już wiem, że to dobry wybór. Mam problematyczną cerę, a Pani Ania sprawiła, że problemy odchodzą w niepamięć. Polecam również manicure, który zawsze wygląda idealnie.

YASUMI Łódź Centrum

Medycyna estetyczna

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
4.9
919 opinii

To druga wizyta u Pani Ady. Jetem bardzo zadowolona. Zapewnia absolutnie profesjonalną obsługę. Jest osobą o ciepłym usposobieniu, niezwykle taktowną i kulturalną. Z dużym zaangażowaniem i niezwykłą delikatnością wykonuje swoją pracę. Samo miejsce, wystój oraz atmosfera wnętrz bardzo klimatyczna. Już cieszę się na następną wizytę.

Salon Atelier

Medycyna estetyczna

UL.PIOTRKOWSKA 88, 90-103 Łódź
5.0
218 opinii

Super efekt, dobre podejście do klienta oraz bardzo mila obsługa. Przy moich niesfornych włosach i bardzo wymagających jeśli chodzi o rozjaśnianie pełen profesjonalizm oraz 100% wiedza jak je odmienić, by było po prostu rewelacyjnie. Polecam każdemu!

Slim&Beauty

Medycyna estetyczna

ul. H. Sienkiewicza 101/109, 90-301 Łódź
4.8
130 opinii

Profesjonalizm na pierwszym miejscu. Z uwagi na fakt iż jestem odobą bardzo wymagającą, zawsze przed umówiona wizytą sprawdzam osobę która ma wykonać mi zabieg lub usługę. Pani Kamila jest profesjonalistką w dziedzinie kosmetologii. Nie była to moja pierwsza wizyta, i nie będzie ostatbią. Polecam gabinet slim & beauty

Piłat Beauty & Spa

Medycyna estetyczna

Tuwima 20, 90-002 Łódź
0.0
Brak opinii

Jesteśmy salonem specjalizującym się w modelowaniu sylwetki, zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz w day SPA. Kochamy naszą pracę i pracujemy z pełnym zaangażowaniem, by nasze Klientki były jeszcze piękniejsze, zrelaksowane i zadowolone z zabiegów u nas.

Odchudzanie i modelowanie sylwetki Łódź 576 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł