Mezoterapia Wrocław

644 wyniki

Bionika Urody

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
100 opinii

Elegancki salon , w którym panuje przemiła atmosfera a zabiegi wykonywane przez Panią Ewlinkę cechuje pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie .Leżąc na fotelu miałam poczucie , że jestem we właściwym miejscu i we właściwych rękach. Polecam!!!!

Instytut Urody Fantastic Body

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
808 opinii

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu : mezoterapia igłowa, a po nim dla relaksu kojąca maseczka z alg. Cera jest napięta i nawilżona. A o to przecież chodzi nam kobietom. Serdecznie polecam wszystkim bez względu na wiek. Choćby najdroższy krem nie odda tego efektu.

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1036 opinii

Uwielbiam korzystać z szerokiego wachlarza uslug jakie proponuje salon Prestiż. Personel jest bardzo profesjonalny, rzetelny i wyspecjalizowany. Oddaje sie w ich profesjonalne ręce z wielka przyjemnością i zawsze wychodzę z wielkim uśmiechem :) Dziękuje

Aden Salon

Piotra Skargi 22/5, 50-082 Wrocław
5.0
475 opinii

Jestem stałą klientką w salonie Pani Agnieszki i za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona. Zabiegi i podejście do klienta PEŁEN PROFESJONALIZM. Szczerze polecam salon Aden😍

Klinika Zdrowia i Urody Profesja

Mielecka 3, 53-401 Wrocław
5.0
31 opinii

Zabieg, który zaproponowała mi Pani Edyta spełnił moje oczekiwania, z godziny na godzinę skóra wygląda (i czuje się) lepiej. Indywidualne podejście do klienta, niewyczerpane tematy do rozmów, profesjonalnie wykonany zabieg, przyjemna, ciepła atmosfera salonu to tylko ułamek przykładów za co cenię sobie Profesję :)

Monika Sekulska Permanent Makeup

ul. Igora Strawińskiego 7/3, 52-129 Wrocław
5.0
15 opinii

Skala jest za niska dałabym 100 i więcej za miłą atmosferę, profesjonalne wykonanie, ma mega wiedza na temat skóry. Moja twarz nabrała wyrazu, chętniej patrzę w lustro. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim w szczególności tym co jeszcze się wahają. Jak chcecie z kopciuszka stać się królewnami to tylko u Moniki Sekulskiej.

Salon La Femme

Kościuszki 85/B3, 50-442 Wrocław
5.0
13 opinii

Wizyta świetna. Pani Aleksandra jest bardzo kontaktowa i miła, podczas zabiegu dokładnie opisała co się będzie działo i jaki będzie jego efekt. Zabieg wykonany został profesjonalnie i dokładnie. Wyszłam z salonu bardzo zreklalaksowana i zadowolona. Z przyjemnością będę wracać.

Wrocławskie Studio Urody

Swobodna 1, 50-089 Wrocław
5.0
21 opinii

Rozumiemy jak trudno w zabieganej codzienności znaleźć chwilę dla siebie. Wiemy też, że troska o wygląd może spędzać sen z powiek. Wrocławskie Studio Urody to kosmetyka, fryzjerstwo i zabiegi medycyny estetycznej dostępne dla Ciebie pod jednym dachem. Honorując Ciebie i Twój czas proponujem

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł