Mezoterapia - uda

Artykuł jest poświęcony tematowi mezoterapii ud oraz temu ile zabiegów potrzeba aby zobaczyć efekty..W artykule znajdziemy informacje na temat czym tak właściwe jest mezoterapia ud i na czym ona polega oraz jakie są opinie na temat mezoterapii ud. Dowiemy się również jak przygotować się do takiego zabiegu oraz ile zabiegów mezoterapii ud należy wykonać, by cieszyć się pięknymi i gładkimi udami, oraz z jaką będzie trzeba się liczyć za wykonanie takiego zabiegu.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia - uda

Na czym polega mezoterapia ud?

Mezoterapia ud  jest innowacyjnym zabiegiem, który przynosi niezwykle zadowalające efekty już po pierwszym zabiegu. Zabieg ten polega na wprowadzenia w kanaliki skórne koktajlu zabiegowego. Wtedy kanaliki w błonach komórkowych otwierają się, a substancje aktywne powoli wnikają do komórek jest to faza pierwsza zabiegu. Podczas fazy drugiej substancje te wprowadzane są głębiej, a w tkankach wytwarzane jest podciśnienie. Za jego sprawą z komórek wypychane są toksyny. Następnie normalizuje się ciśnienie w komórkach a w ostatniej fazie mezoterapii ud kanaliki są zamykane. Taki zabieg spowoduje, że efekty mezoterapii ud widać pokaże już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Jak się przygotować do zabiegu?

Do wykonania zabiegu mezoterapii ud nie potrzeba specjalnych przygotować. Jedyne co trzeba zrobić, by mezoterapia była możliwa to pozbycie się z ciała wszystkich metalowych ozdób. Osoba wykonująca zabieg także nie powinna mieć na sobie żadnych metalowych rzeczy. Przed zabiegiem należy także dobrze zdezynfekować skórę,ale ta czynność zostanie wykonana w gabinecie zabiegowym.

Przebieg mezoterapii uda

Mezoterapia ud przebiega w bardzo prosty i bezbolesny sposób. Przed zabiegiem należy zdezynfekować skórę, do której następnie są podłączone elektrody. Następnie kosmetyczka przykłada głowicę do miejsca poddawanego zabiegowi. Przepływ prądu jest na początku niewielki, ponieważ może temu towarzyszyć mrowienie siła prądu jest zwiększana stopniowo. Następuje wtedy zabieg, którego zadanie dzieje się pod skórą.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu.

Tak jak w wypadku każdego zabiegu są przeciwwskazania do wykonywania go. Mezoterapii ud nie mogą wykonywać osoby, które mają pod skórę wczepione metalowe elementy.

Nie jest wskazana dla osób:

  • z chorobami serca,

  • z rozrusznikiem,

  • z epilepsją,

  • z cukrzycą ,

  • z chorobami nowotworowymi.  

Nie może o być wykonywany również w przypadku występowania nadwrażliwości skóry. Kobiety w ciąży mają absolutny zakaz wykonywania tego zabiegu dla zachowania bezpieczeństwa stanu zdrowia swojego oraz dziecka.

Na co zwrócić uwagę wybierając się na mezoterapię ud :

Wybierając się na zabieg mezoterapii ud należy zwrócić uwagę na to jakie mezoterapia ud efekty przynosi oraz na mezoterapia ile zabiegów potrzeba, by zyskać długotrwały i zadowalający efekt. Należy także zapoznać się z opiniami na temat tego zabiegu oraz ile on kosztuje.

Mezoterapia uda - cena

Mezoterapia ud cena zależy od tego ile zabiegów chcemy wykonać. Koszt jednego zabiegu wynosi około sto złotych jednak ceny mogą sięgać nawet do czterystu złotych. Należy pamiętać, że dla lepszego efektu zaleca się wykonywanie od pięciu od dziesięciu zabiegów.

Cena mezoterapii jest jednak adekwatna do efektów jakie daje ten zabieg. Mezoterapia ud daje efekty pięknych i gładkich ud już po pierwszym zabiegu.