Mezoterapia próżniowa - uda

Smukłe i jędrne uda są marzeniem każdej kobiety. Niestety naturze czasami trzeba pomóc. Taką pomoc można uzyskać w profesjonalnych salonach medycyny estetycznej. Popularny w ostatnim czasie zabieg mezoterapii próżniowej ud, to prawdziwy hit w walce o piękne, zgrabne, wolne od cellulitu i jędrne uda!

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia próżniowa - uda

Na czym polega mezoterapia próżniowa uda

Mezoterapia próżniowa ud polega na bezbolesnym wstrzykiwaniu odpowiednio dobranej substancji leczniczej w zmienione miejsca. Dzięki technice próżniowej zabieg ten jest bezbolesny, a z uwagi na wykorzystywane w urządzeniu mikroigły, precyzyjnie dozuje preparat, wstrzykując go zawsze na tę samą głębokość i w równych odstępach. Do zabiegu mezoterapii igłowej wykorzystuje się specjalne substancje lecznicze. Należą do nich między innymi kwas hialuronowy oraz tzw. koktajle młodości.

Metoda próżniowa polega na uniesieniu i odciągnięciu skóry od naczyń krwionośnych i nerwów, dzięki czemu w czasie wstrzykiwania preparatu pacjent nic nie czuje. Jest to zabieg perfekcyjny i bezbolesny, a co najważniejsze szybki i efektywny!

Efekty zabiegu mezoterapii próżniowej ud

Na efekty nie trzeba długo czekać. Widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się odżywiona, odzyskuje jędrność, a jej ogólny wygląd ulega poprawie. Zabieg mezoterapii próżniowej to doskonały sposób na walkę z cellulitem, rozstępami oraz zwiotczałą skórą. Aby efekty były zadowalające, zaleca się wykonanie kilku serii zabiegów.

Przeciwwskazania do mezoterapii próżniowej ud

Do zabiegu mezoterapii próżniowej ud nie możesz się poddać, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie jest to dobry wybór również dla osób chorych na nowotwory, cukrzycę czy mających stany zapalne lub ropne skóry. Jeśli cierpisz na alergię lub bierzesz leki przeciwzakrzepowe, to również nie jest zabieg dla Ciebie. Aby mieć pewność, że przeprowadzenie mezoterapii próżniowej ud będzie bezpieczne, skonsultuj się z lekarzem i wyklucz wszelkie przeciwwskazania.

Ile kosztuje zabieg mezoterapii próżniowej ud?

Koszt zabiegu zależny jest od salonu. Zwykle wynosi około 600 zł.