Mezoterapia próżniowa twarz

Piękna i zadbana twarz jest wizytówką każdego. Niestety upływające lata pozostawiają na niej swoje ślady w postaci zmarszczek czy wiotkiej skóry. Często jest to duży dyskomfort. Nie musimy jednak się z tym męczyć. Warto skorzystać w tym celu z zabiegu mezoterapii próżniowej twarzy, która przywróci młody wygląd skóry oraz widocznie ją nawilży i wygładzi.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia próżniowa twarz

Jak wygląda zabieg mezoterapii próżniowej?

Zabieg mezoterapii próżniowej twarzy wykonuje się poprzez zastosowanie specjalnego urządzenia, wyposażonego w wiele igieł. Zabieg nazywany jest także mezoterapią mikroigłową. Zastosowany system próżniowy polega na odciąganiu naskórka od głębszej warstwy skóry. Czynność ta zapewnia wyeliminowanie bólu, ponieważ igły docierają do mniej unerwionego obszaru skóry. Zabieg charakteryzuje się niezwykłym komfortem, ponieważ jest szybki i bezbolesny. Pięcioigłowa końcówka urządzenia precyzyjnie rozprowadza preparat.

Kto powinien skorzystać z mezoterapii próżniowej twarzy?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą skutecznie pozbyć się oznak upływu czasu. Mezoterapia próżniowa twarzy skutecznie usunie wiotką skórę oraz nieestetyczne zmarszczki. Zabieg zalecany jest szczególnie osobom, które posiadają bardzo wrażliwą skórę, ze skłonnością do powstawania siniaków.

Czego można spodziewać się po zabiegu?

Mezoterapia próżniowa twarzy gwarantuje młodszy wygląd oraz wyraźnie bardziej rozjaśnioną cerę. Zabieg jest znacznie bardziej skuteczny niż tradycyjna mezoterapia igłowa. Dzięki zastosowaniu specjalnego urządzenia, preparat wstrzykiwany jest w sposób precyzyjny. Istotny jest fakt, iż zabieg nie jest bolesny. Spowodowane jest to zastosowaniem próżniowego zaciągania skóry. Nie musimy martwić się też o to, że po zabiegu pojawią się nieestetycznie wyglądające siniaki czy grudki.

Kto nie powinien korzystać z zabiegu?

Mezoterapii próżniowej twarzy nie powinny stosować osoby chorujące na:

  • cukrzycę,

  • nowotwory,

  • stany zapalne skóry,

  • opryszczkę.

Nie zaleca się zabiegu w okresie ciąży, podczas karmienia, przy alergii, a także w sytuacji zażywania leków przeciwzakrzepowych.

Cena mezoterapii próżniowej twarzy

Koszt mezoterapii próżniowej twarzy wynosi ok. 500 zł – 600 zł. Za zestaw twarz i szyja zapłacimy ok. 700 zł.