Mezoterapia próżniowa - szyja i dekolt

Szyja i dekolt często są pomijane podczas pielęgnacji ciała. Tymczasem to one jako pierwsze zdradzają wiek kobiety. W trosce o te Panie, które chcą zadbać o swój wygląd powstały innowacyjne zabiegi, takie jak mezoterapia próżniowa.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia próżniowa - szyja i dekolt

Czym jest mezoterapia próżniowa na szyję i dekolt?

Zabieg mezoterapii próżniowej inaczej mikroigłowej to inwazyjny sposób na rewitalizację oraz głęboką regenerację skóry szyi i dekoltu. Metoda ta stosowana jest zwykle jako profilaktyka w opóźnieniu procesów starzenia się skóry. Staje się zabiegiem popularnym w medycynie estetycznej i co najważniejsze skutecznym.

Mezoterapia próżniowa krok po kroku

Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę odpowiednio dobranych dawek substancji rewitalizujących oraz regenerujących przez mikroigły. Dzięki metodzie próżniowej zabieg jest bezbolesny i szybki, a tuż po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennych zajęć. Specjalny pistolet zawierający mikroigły unosi skórę, odciągając ją od naczyń krwionośnych oraz nerwów, co gwarantuje bezbolesność zabiegu oraz równomierne dostarczenie preparatu w równych odstępach i głębokości.

Wskazania i efekty mezoterapii próżniowej

Zabieg mezoterapii próżniowej szyja i dekolt polecany jest kobietom, które chcą poprawić stan skóry na szyi i dekolcie. Dzięki niemu pozbędziesz się zwiotczałej skóry oraz zmarszczek, które dodają Ci lat! Twoja skóra na szyi i dekolcie odzyska młody wygląd, będzie napięta i rozjaśniona. Mezoterapia próżniowa nie pozostawia efektów ubocznych, jest skuteczna z uwagi na precyzyjne dozowanie preparatów i bezbolesna.

Przeciwwskazania do mezoterapii próżniowej

Do zabiegu nie mogą podejść osoby:

- z opryszczką,

- chore na cukrzycę,

- kobiety w ciąży i karmiące piersią,

- cierpiące na alergie,

- chore na nowotwory,

- przyjmujące leki przeciwzakrzepowe,

- posiadające zmiany zapalne i ropne skóry,

Zanim zdecydujesz się na zabieg, skonsultuj się z lekarzem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania.

Ile kosztuje mezoterapia próżniowa na szyję i dekolt?

Koszt zabiegu mezoterapii próżniowej na szyi i dekolcie mieści się w granicach 650-750 zł.