Mezoterapia próżniowa - brzuch

Płaski brzuch jest marzeniem wielu kobiet. Niestety często zdarza się, że do realizacji marzeń nam daleko. Pojawiająca się na brzuchu „oponka” lub odstające boczki, powodują duży dyskomfort. O wyjściu na plażę nie ma wówczas nawet mowy. Jeśli nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu staje się bardzo uciążliwy, warto skorzystać z zabiegu mezoterapii próżniowej. Dzięki niemu zyskamy jędrny i płaski brzuch.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia próżniowa - brzuch

Czym jest mezoterapia próżniowa brzucha?

Jest to jeden z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej. Mezoterapia próżniowa polega na dostarczaniu skórze dobranych indywidualnie substancji leczniczych, używając specjalnych mikroigieł. Wykorzystywane substancje bazują m.in. na poliwitaminach oraz kwasie hialuronowym. Dzięki zasysaniu próżniowym naskórka wstrzykiwanie substancji jest bezbolesne. Skóra nie jest wówczas tak unerwiona, jak podczas tradycyjnej mezoterapii igłowej. Podczas zabiegu lekarz stale kontroluje głębokość wprowadzanych w skórę mikroigieł. Rezultat zauważalny jest już po pierwszym zabiegu, lecz dla uzyskania najlepszego efektu warto wykonać około 5 zabiegów.

Efekt mezoterapii próżniowej brzucha

Dzięki mezoterapii próżniowej możemy skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha. Zabieg wzmacnia naczynia krwionośne skóry oraz usuwa toksyny z komórek. Użyte podczas zabiegu substancje lecznicze w dużym stopniu wpływają na poprawę kondycji skóry oraz spalają zbędny tłuszcz. Mezoterapia próżniowa jest świetnym zabiegiem, który pomaga w pozbyciu się miejscowej otyłości. Od tej pory możemy cieszyć się płaskim brzuchem oraz odżywioną i jędrną skórą.

Mezoterapia próżniowa brzuch - przeciwwskazania

Zabieg nie jest jednak możliwy w każdym przypadku. Nie zaleca się wykonywania mezoterapii próżniowej brzucha w szczególności:

- u cukrzyków,

- u osób chorych na nowotwory,

- u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią,

- u osób, które zażywają przeciwzakrzepowe leki,

- u alergików uczulonych na którykolwiek ze składników substancji leczniczych.

Cena mezoterapii próżniowej brzucha

Za mezoterapię próżniową brzucha powinniśmy zapłacić około 300 zł – 450 zł.