Mezoterapia próżniowa - biust

Piękny i zadbany biust jest jednym z największych atrybutów kobiecości. Dlatego często pojawiająca się w tym miejscu zwiotczała skóra, wprawia nas w dyskomfort oraz złe samopoczucie. Na szczęście możemy to zmienić. Doskonałym rozwiązaniem jest w tym przypadku jeden z nowszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapia próżniowa.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia próżniowa - biust

Na czym polega mezoterapia próżniowa biustu?

Zabieg mezoterapii próżniowej biustu to rodzaj zabiegu iniekcyjnego. Polega na wprowadzaniu w skórę odpowiednich substancji, które przywrócą skórze młody i piękny wygląd. Zanim jednak rozpocznie się wykonywanie zabiegu, następuje konsultacja ze specjalistą. W wyniku wywiadu substancja lecznicza dobierana jest indywidualnie do pacjentki. Mezoterapię próżniową biustu wykonuje się poprzez użycie specjalnego urządzenia, wyposażonego w system próżniowy. Przyłożona do biustu głowica zasysa skórę, odciągając ją od głębszych warstw. W tym samym czasie poprzez igły wprowadzana jest w skórę substancja lecznicza. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ igły nakłuwają mało unerwione miejsca.

Efekt mezoterapii próżniowej biustu

Mezoterapia próżniowa gwarantuje doskonały efekt. Biust staje się  zdecydowanie bardziej jędrny, a skóra elastyczna. Nieestetyczne rozstępy nie są już tak widoczne, jak kiedyś. Wprowadzone w skórę substancje lecznicze skutecznie usuwają toksyny oraz wzmacniają naczynia krwionośne. Najlepszy efekt można osiągnąć po skorzystaniu z serii zabiegów. Ich liczbę ustala specjalista. Młodo wyglądający, piękny biust jest w zasięgu ręki!

Jakie są przeciwwskazania do wykonania mezoterapii próżniowej?

Do zabiegu nie powinny przystępować osoby, które chorują m.in. na:

- zmiany zapalne,

- cukrzycę,

- choroby nowotworowe,

- alergie oraz posiadają skórę naczynkową.

Mezoterapia próżniowa biustu wykluczona jest także w przypadku ciąży, karmienia piersią oraz podczas przyjmowania leków na rozrzedzenie krwi.

Koszt zabiegu mezoterapii próżniowej biustu

Cena za zabieg mezoterapii próżniowej biustu wynosi ok. 250 zł – 450 zł.