Mezoterapia - pośladki

Niedoskonałości pojawiające się na pośladkach bardzo często wprawiają kobiety w niemały dyskomfort. Nieestetycznie wyglądający cellulit czy rozstępy powodują, że wstydzimy się nawet wyjść na plażę. Dlatego, jeśli ten problem dotyczy także Ciebie, możesz bardzo szybko to zmienić. Wystarczy skorzystać z zabiegu mezoterapii, dzięki któremu cellulit czy zbędna tkanka tłuszczowa pójdą w niepamięć!

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia - pośladki

Mezoterapia pośladków krok po kroku

Zabieg mezoterapii jest szansą na przywrócenie elastyczności i jędrności skóry. To całkowicie niechirurgiczny zabieg wykorzystujący specjalne mieszaniny. Preparaty, które wykorzystuje się podczas zabiegu, zawierają m.in. witaminy, kwas hialuronowy, aminokwasy oraz kofeinę. Zabieg mezoterapii pośladków polega na wprowadzeniu substancji leczniczych w głąb skóry. Czynność ta odbywa się poprzez maleńkie nakłucia, wykonywane specjalnymi igłami lub przy użyciu fal radiowych. W celu uzyskania jak najlepszego efektu zabieg powinien być wykonany w sposób precyzyjny. Najlepszy rezultat zapewni seria kilku zabiegów, których liczba uzależniona jest kondycji skóry pacjentki.

Efekt mezoterapii pośladków

Dzięki mezoterapii pośladki stają się jędrne i elastyczne. Skóra jest napięta i odpowiednio nawilżona. Kondycja skóry pośladków po zabiegu ulega wyraźnej poprawie. Uciążliwy dotąd cellulit oraz nadmierna tkanka tłuszczona czy rozstępy znikają, a my możemy cieszyć się zgrabnymi i pięknie wyglądającymi pośladkami.

Mezoterapia pośladków - wskazania

Mezoterapia pośladków może okazać się nieprzyjemna w skutkach, jeśli będą chciały wykonać ją osoby, które należą do grona pacjentów objętych restrykcjami. Wśród ograniczeń do wykonania zabiegu, można wymienić m.in.:

- stany ropne,

- cukrzycę,

- alergie na którykolwiek ze składników mieszaniny leczniczej,

- ciąża,

- okres karmienia piersią itp.

Mezoterapia pośladków - koszt

Zabieg ujędrniający pośladki, który jest w stanie przywrócić tej części ciała młody i piękny wygląd, kosztuje ok. 250 zł – 500 zł.