Mezoterapia igłowa Wrocław

680 wyników

Bionika Urody

Mezoterapia

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
260 opinii

Moja druga wizyta w tym wspaniałym salonie. Wszystko dograne do ostatniego guzika. Miejsce zrobione z sercem dla Pań, które cenią sobie jakość i przemiła atmosferę. Wspaniała orgazniazja oraz dobrze dobrany zabieg pod kontem każdej osoby. U mnie rezultat widoczny po drugim dniu. Miejsce godne polecenia.

KASUN Twoje Centrum Piękna

Mezoterapia

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4402 opinie

Profesjonalna i skuteczna usługa. Pani Weronika jest rzetelna i kompetentna, co daje poczucie zaufania i bezpieczeństwa podczas zabiegu. Dodatkowo miła i serdeczna atmosfera umila czas .

Easy Waxing

Mezoterapia

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4617 opinii

I had eyebrow and moustache waxing. I have to say, Magdalena knows what she is doing, she was quick, effective and with relatively low amount of pain. I was surprised myself. Never had so nice eyebrows before. Highly recommend!

Instytut Urody Fantastic Body

Mezoterapia

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1069 opinii

Bardzo miła obsługa. Informacja na bieżąco o poszczególnych etapach przeprowadzanego zabiegu, a przede wszystkim zabieg powoduje to, co obiecuje jego opis - widoczne efekty :-). Zdecydowanie polecam.

Aden Salon

Mezoterapia

Piotra Skargi 22/5, 50-082 Wrocław
5.0
702 opinie

Pełny profesjonalizm,doradztwo i miła atmosfera.😊To moja kolejna wizyta,a będzie ich dużo wiecej😊Polecam z całego serca,pozdrawiam cały zespół i do zobaczenia Grażyna 😊

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Mezoterapia

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1343 opinie

Profesjonalna obsługa, jestem zadowolona chociaż zabieg do przyjemnych nie należy ze względu na stosowanie strzykawki z igłą. Z niecierpliwością czekam na efekty a już teraz zapisałam się na kolejny zabieg tym razem na twarz - gorąco polecam. Żaden gabinet kosmetyczny w którym byłam nie dorównuje walorom Prestiżu.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł