Mezoterapia igłowa pośladki

Jędrne i zgrabne pośladki są marzeniem niejednej kobiety. Niestety marzeniem, ponieważ wiele Pań zmaga się z nieestetycznym cellulitem, uporczywie atakującym tę część ciała. W dodatku z wiekiem nasza skóra staje się coraz bardziej wiotka. Ale spokojnie, jest na to skuteczny sposób. Medycyna estetyczna oferuje w tym celu zabieg mezoterapii igłowej, który przynosi zaskakujący efekt. Rezultat uzyskany poprzez zabieg, plus zdrowa dieta i aktywny tryb życia, to recepta na wymarzoną sylwetkę i piękne ciało.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia igłowa pośladki

Czym jest mezoterapia igłowa?

Jest to zabieg o charakterze niechirurgicznym. Przywraca skórze piękny, młody wygląd. Mezoterapia igłowa polega na wprowadzaniu pod skórę specjalnych substancji leczniczych, poprzez niewielkie nakłucia. Mieszanina złożona jest głównie z aminokwasów, kwasu hialuronowego, witamin, kwasów nukleinowych, L-karnityny oraz kofeiny. Zabieg wykonuje się z zachowaniem dokładnej precyzji, dlatego powinien przeprowadzać go lekarz specjalista.

Co powinno się zrobić przed zabiegiem?

Kilka dni przed zabiegiem zaleca się zażywanie witaminy K, która wpłynie na uszczelnienie naczyń krwionośnych. Dzięki temu zmniejszy się prawdopodobieństwo wystąpienia krwiaków. Powinno się także odstawić przed zabiegiem wszelkie leki, które obniżają krzepliwość krwi. Konieczna jest także konsultacja lekarska poprzedzająca zabieg. Pozwoli to na indywidualny dobór preparatów do rodzaju skóry.

Kto może skorzystać z zabiegu mezoterapii igłowej pośladków?

Zabieg zalecany jest dla wszystkich tych, którzy pragną usunąć nieestetyczny cellulit i rozstępy, a także poprawić stan skóry pośladków. Dzięki zabiegowi możemy liczyć na jędrne pośladki, które z dumą będziemy eksponować na plaży.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Z mezoterapii igłowej pośladków nie powinny korzystać osoby:

  • z alergią,

  • cierpiące na stany zapalne skóry,

  • zmagające się z cukrzycą

  • posiadające stany ropne.

Nie zaleca się także zabiegu kobietom w ciąży.

Efekty, uzyskiwane w wyniku zabiegu

Wyraźna poprawa kondycji skóry oraz przywrócenie jej młodego wyglądu, to zaledwie dwie, z wielu zalet mezoterapii igłowej pośladków. Zabieg sprawia, że skóra jest bardziej napięta, jędrna i elastyczna. Wygląda zdrowo i pięknie. Mikrokrążenie ulega poprawie, a nasza skóra jest nawilżona i zregenerowana. Aby uzyskać najlepszy rezultat, zaleca się wykonanie ok. 4 – 6 zabiegów w odstępach co 14 dni.

Cena zabiegu

Mezoterapia igłowa pośladków kosztuje ok. 250 zł – 500 zł za jeden zabieg.