Mezoterapia igłowa dłonie

Dłonie stanowią wizytówkę każdej kobiety, bez względu na jej wiek. Upływające lata powodują, że na dłoniach mogą pojawiać się nieestetyczne przebarwienia. Skóra staje się coraz bardziej pomarszczona i wiotka. Dlaczego tak się dzieje? Dłonie są szczególnie narażone na wiele szkodliwych czynników. Wśród nich jest zmienna temperatura oraz różnego rodzaju substancje chemiczne. Wiele kobiet walczy z nieustannym problemem suchej skóry dłoni. Okazuje się, że można temu skutecznie zapobiec, korzystając z zabiegu mezoterapii igłowej.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia igłowa dłonie

Na czym polega mezoterapia igłowa dłoni?

Zabieg mezoterapii igłowej dłoni polega na dostarczaniu skórze dłoni specjalnych substancji odżywczych. Podawanie mieszanki odbywa się poprzez drobne nakłucia. Substancje odżywcze zawierają retinol, kwas hialuronowy oraz witaminy. Tego typu zabieg na dłonie jest niezwykle skuteczny, a na dodatek gwarantuje długotrwały efekt. Mezoterapia igłowa dłoni jest zabiegiem nieinwazyjnym. W celu uzyskania możliwie najlepszego efektu należy powtórzyć zabieg kilka razy. Po wykonaniu mezoterapii igłowej dłoni mogą pozostać niewielkie ślady nakłuć oraz drobne siniaki, które po ok. dwóch dniach powinny zniknąć.

Co należy zrobić przed zabiegiem?

Kilka dni przed zabiegiem powinno się odstawić wszelkie leki, które rozrzedzają krew, jak np. aspiryna. Na około tydzień przed zabiegiem zaleca się stosowanie preparatów bogatych w witaminę K. Dzięki temu naczynia krwionośne uszczelnią się, co uchroni nas przed pojawianiem się krwiaków po wykonanym zabiegu.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?

Zabieg mezoterapii igłowej dłoni skutecznie pobudza skórę do regeneracji, dzięki czemu wzrasta produkcja elastyny i kolagenu. Skóra staje się wówczas bardziej napięta, jędrna i nawilżona, co sprawia, że wygląda o wiele młodziej. Dłonie zyskują piękny, zdrowy i równomierny koloryt.

Przeciwwskazania

Zabiegowi nie powinny się poddawać osoby cierpiące na:

  • infekcje czynne,

  • alergie

  • choroby autoimmunologiczne.

Mezoterapia igłowa dłoni niewskazana jest również dla osób o płytko unaczynionej skórze, kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia.

Koszt zabiegu mezoterapii igłowej dłoni

Cena za zabieg mezoterapii igłowej dłoni wynosi ok. 200 zł – 800 zł.