Mezoterapia igłowa - brzuch Pszczyna

55 wyników

Salony z tej samej miejscowości

Studio Milion

Mezoterapia

Zamenhofa 4, 43-200 Pszczyna
5.0
603 opinie

Po konsultacji z Panią Magdą zdecydowałam się na zmianę, dla mnie dość radykalną. Dzięki profesjonalnej obsłudze i umiejętnościom Pani Magdy, nie miałam najmniejszych obaw o efekt końcowy, który jak zwykle był 10x lepszy niż oczekiwałam! Bardzo polecam :)

Puchałka Hair Academy

Mezoterapia

plac Targowy 7, 43-200 Pszczyna
5.0
706 opinii

Jestem pełna podziwu dla kunsztu i wyczucia. Kolor rewelacyjny, odcień karmelowej rudości łagodny i ta delikatność jasnych refleksów na piątkę. Czas spędzony w miłej, relaksującej atmosferze. Z niecierpliwością czekam na kolejną owocną wizytę. Pozdrowienia dla całego sztabu.

salon fryzjerski Rozzi

Mezoterapia

Bogedaina 5, 43-200 Pszczyna
5.0
12 opinii

Salon fryzjerski ROZZI oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi fryzjerskie w przystępnej cenie. Zapraszamy do Pszczyny, na ul. Bogedaina 5. Umów wizytę online i opowiedz nam, czego potrzebujesz. Wysłuchamy, jakie są Twoje potrzeby i potencjalne wyzwania pielęgnacyjne i postaramy się speł

Biosalon

Mezoterapia

Dworcowa 30a, 43-200 Pszczyna
5.0
5 opinii

Wrażenia po pierwszej (z całą pewnością nie ostatniej) wizycie w salonie - pełen profesjonalizm Sergieja, niesłychany gust i wyczucie oraz umiejętności fryzjerskie, bardzo dobrej jakości środki do koloryzacji, piękny i gustownie urządzony salon. I jeszcze coś, co urzekło mnie wyjątkowo - niemalże sterylna czystość. Polecam serdecznie!!

Salony bez rezerwacji online

Beauty Line

Mezoterapia

Katowicka 39, 43-200 Pszczyna
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Beauty Line znajduje się przy Katowicka 39 w Pszczynie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na poprawie wyglądu i nastroju. Przygotowaliśmy zabiegi i masaże, które kompleksowo zadbają o każdego Klienta. Usługi to między innymi przedłużanie rzęs, redukcja zmian naczynio

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł