Mezoterapia igłowa brzuch

Wiele kobiet cierpi na kompleksy związane z nagromadzeniem się zbędnej tkanki tłuszczowej na brzuchu. Przez to Panie odczuwają dyskomfort i rezygnują z wyjazdów na wodę. Zwykle stosowanie samej diety nie wystarczy. Na pomoc przychodzi zabieg mezoterapii igłowej, który sprawi, że nasza skóra na brzuchu będzie znacznie bardziej jędrna.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia igłowa brzuch

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa wykonywana jest poprzez wstrzykiwanie substancji aktywnych pod skórę. Zabieg wykonywany jest przy użyciu tzw. mezopistoletu wyposażonego w mikroigły. Wstrzykiwane substancje to mieszanki, bazujące na kwasie hialuronowym oraz poliwitaminach. Dzięki urządzeniu skutecznie kontrolowana jest głębokość wstrzyknięcia oraz ilość mieszanki. Mezoterapia igłowa jest bolesna, dlatego zabieg przeprowadza się z zastosowaniem znieczulenia miejscowego.

Efekty mezoterapii igłowej brzucha

Najważniejszym efektem jest skuteczne wyeliminowanie zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha. Dzięki substancjom aktywnym skóra staje się znacznie bardziej elastyczna i jędrna. Wcześniej widoczne rozstępy po zabiegu są zredukowane do minimum. Mezoterapia igłowa skutecznie wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa toksyny z komórek oraz poprawia kondycję tkanki łącznej. Zabieg doskonale sprawdzi się u kobiet, które walczą z miejscową otyłością. Uprawiana aktywność fizyczna oraz dobra dieta w połączeniu z efektami zabiegu, pomogą w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną, szczupłą sylwetkę.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Mezoterapii igłowej brzucha nie powinny wykonywać osoby cierpiące na:

  • stany zapalne na skórze,

  • cukrzycę,

  • nowotwory,

  • alergię

  • problemy ze skórą naczynkową,

  • oraz osoby zażywające leki na rozrzedzenie krwi.

Nie zaleca się również zabiegu kobietom będącym w ciąży oraz podczas karmienia piersią.

Koszt mezoterapii igłowej brzucha

Widoczny efekt mezoterapii, zauważalny jest już po pierwszym zabiegu. Warto jednak wykonać całą serię (ok. 5 zabiegów), by efekty były możliwie jak najlepsze. Koszt jednego zabiegu wynosi ok. 200 zł – 400 zł.