Mezoterapia igłowa biust

Piękny i jędrny biust jest marzeniem każdej kobiety. Panie, które chcą odmłodzić skórę oraz znacznie poprawić jej kondycję, korzystają z mezoterapii igłowej. Jest to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, bazujący na substancjach odżywczych, które pozwalają skutecznie odmłodzić naszą skórę.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia igłowa biust

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Zabieg polega na wstrzyknięciu w głąb skóry substancji aktywnych, które dopasowywane są indywidualnie do każdej klientki. Każda z nas ma inny typ skóry, więc parametry mikstury różnią się. Mezoterapię igłową przeprowadza się poprzez wykonywanie drobnych nakłuć cieniutką igłą. Osoba wykonująca zabieg korzysta również ze specjalnego urządzenia (aparatu), który pozwala równomiernie podać substancję w skórę biustu. Wstrzyknięta mikstura dociera w głąb skóry oraz tkanki podskórnej na ok. 0,5 – 4 mm. Zabieg mezoterapii igłowej nie jest inwazyjny. Jedynym mankamentem może być pojawienie się niewielkiego obrzęku i zaczerwienienia. Ślady powinny zniknąć po kilku dniach. Niekomfortowe może okazać się też odczucie nakłuwania. W tym wypadku możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego. Zabiegi mezoterapii wykorzystują substancje, którymi są m.in. kwas lipowy, kwas hialuronowy, minerały, biotyna, krzemionka oraz kofeina.

Na jaki efekt możemy liczyć po zabiegu?

Dzięki zabiegowi skóra biustu staje się znacznie bardziej jędrna i napięta. Piersi są elastyczne, a wiotka skóra zredukowana do minimum. Niegdyś uciążliwe blizny oraz brzydko wyglądające przebarwienia to już przeszłość. Mezoterapia igłowa biustu skutecznie pobudza produkcję kolagenu i elastyny, odpowiadających za jędrność skóry. Zniszczona, szara skóra biustu odzyska piękny i jednolity koloryt.

Przeciwwskazania

Nie każda kobieta może poddać się zabiegowi mezoterapii igłowej biustu. Nie zaleca się go kobietom:

  • będącym w ciąży,

  • karmiącym,

  • chorującym na alergie,

  • chorującym na nowotwory,

  • chorującym na choroby autoimmunologiczne,

  • u których występują miejscowe stany zapalne skóry oraz schorzenia metaboliczne.

Koszt mezoterapii igłowej biustu

Jeden zabieg mezoterapii igłowej biustu w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym kosztuje ok. 250 zł – 450 zł.