Mezoterapia bezigłowa szyja i dekolt

Zmarszczki i przebarwienia na skórze szyi i dekoltu nie wyglądają ładnie. Wprawiają wręcz w niemały dyskomfort. Na szczęście jest na to skuteczny sposób. Uporczywy problem pozwoli Ci skutecznie zlikwidować mezoterapia igłowa - jeden z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Mezoterapia bezigłowa odżywia i rewitalizuje skórę, lecząc przebarwienia oraz nieestetyczne zmarszczki.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia bezigłowa szyja i dekolt

Na czym polega mezoterapia bezigłowa szyi i dekoltu?

Mezoterapia bezigłowa szyi i dekoltu rozpoczyna się od wykonania peelingu w celu dokładnego oczyszczenia skóry. Kolejny etap to użycie impulsów fal elektromagnetycznych. Dzięki nim skóra otrzymuje specjalne substancje odżywcze, które wnikają w głębokie warstwy naskórka. Zabieg usprawnia produkcję kolagenu i elastyny, przez co skóra staje się wyraźnie odżywiona i nawilżona. Na koniec na skórę nakładana jest maseczka oraz regenerujący krem. Zabieg jest w pełni bezbolesny. Co więcej, nie posiada skutków ubocznych.

Efekt mezoterapii bezigłowej szyi i dekoltu

Skóra szyi i dekoltu staje się znacznie bardziej jędrna i sprężysta. Koloryt skóry ulega poprawie, a widoczność zmarszczek zmniejsza się do minimum. Skóra szyi i dekoltu jest zdecydowanie bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wszelkie przebarwienia i plamy na szyi czy dekolcie zostają rozjaśnione, a skóra wygląda młodziej. Po wykonaniu już jednego zabiegu gołym okiem widoczne jest nawilżenie szyi i dekoltu.

Komu nie zaleca się zabiegu?

Zabiegowi nie powinny poddawać się osoby cierpiące na epilepsję, nadwrażliwą skórę, choroby serca, żył oraz kobiety w ciąży. Nie zaleca się stosowania mezoterapii bezigłowej szyi i dekoltu także u osób z rozrusznikiem serca oraz wszczepionymi w ciało metalowymi elementami.

Koszt zabiegu mezoterapii bezigłowej szyi i dekoltu

Pojedynczy zabieg mezoterapii bezigłowej, wykonywany na szyję i dekolt kosztuje ok. 200 zł – 250 zł.