Mezoterapia bezigłowa- pośladki

Pośladki stanowią część ciała kobiety, która poprzez wstrętny cellulit niejednokrotnie budzi dyskomfort. Czy to na plaży nad jeziorem, czy też na basenie. Każda z nas chciałaby mieć jędrne i zgrabne pośladki. Jednak z upływem lat, skóra staje się mniej sprężysta i bardziej wiotka. Na szczęście możemy skutecznie temu zaradzić. Niezależnie od wieku nasze pośladki mogą znów stać się jędrne. Zabieg mezoterapii bezigłowej pomoże skutecznie usunąć cellulit oraz odżywić naszą skórę. Dodatkowo aktywny tryb życia i zdrowa dieta spotęgują pożądany efekt.

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia bezigłowa- pośladki

Mezoterapia bezigłowa pośladków – co to za zabieg?

Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej stanowiący alternatywę mezoterapii igłowej. Skutecznie usuwa cellulit oraz zbędną tkankę tłuszczową. Zastrzyk fal elektromagnetycznych polega na oddziaływaniu owych fal na komórki, dzięki czemu otwierają się tzw. mikrokanały. Stanowią one narzędzie, przez które dostarczane są w głąb skóry substancje aktywne, takie jak np. kwas hialuronowy, witamina C i kolagen. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.   

Zalecenia do mezoterapii bezigłowej pośladków

Zabieg poleca się osobom, które chcą poprawić stan skóry oraz pozbyć się cellulitu na pośladkach. Mezoterapia bezigłowa skutecznie redukuje również rozstępy. Skorzystanie z zabiegu daje gwarancję ładnie wyglądających, jędrnych pośladków.

Ile zabiegów należy wykonać?

W celu uzyskania pięknych pośladków powinno się wykonać serię ok. 8 zabiegów. Każdy zabieg najlepiej wykonywać dwa razy w tygodniu. Jeden zabieg trwa ok. 60 minut.

Efekt mezoterapii bezigłowej pośladków

Mezoterapia bezigłowa niezwykle skutecznie redukuje nieestetyczny cellulit, tkankę tłuszczową oraz rozstępy widoczne na pośladkach. Po zabiegu skóra staje się jędrna i sprężysta. Znacznie poprawia się jej elastyczność. Pośladki wyglądają zdrowo i pięknie.

Przeciwwskazania do mezoterapii bezigłowej pośladków

Z mezoterapii bezigłowej nie powinny korzystać:

  • kobiety w ciąży,

  • osoby chorujące na nowotwór,

  • osoby ze stanami zapalnymi skóry,

  • osoby z nadciśnieniem tętniczym.

Nie zaleca się korzystania z zabiegu również tym, którzy posiadają w swoim ciele rozrusznik serca lub metalowe implanty.

Jaki koszt zabiegu?

Zabieg mezoterapii bezigłowej na pośladki kosztuje ok. 200 zł – 300 zł.