Mezoterapia bezigłowa - dłonie Warszawa Targówek

361 wyników

Gabinet Zdrowy Styl

Mezoterapia

Fantazyjna 24, 03-580 Warszawa
5.0
402 opinie

Pani Magda zawsze profesjonalna, miła, uśmiechnięta, pomocna, odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy wszystkie zależności, podchodzi bardzo kompleksowo do problemu. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo chętnie przychodzę na każdą wizytę i zawsze wychodzę zadowolona 🙂

AB STUDIO

Mezoterapia

Łabiszyńska 21A/D, 03-204 Warszawa
5.0
58 opinii

od początku istnienia AB studio jestem stałą Waszą bywalczynią korzystałam z wielu usług i nigdy nie miałam zastrzeżeń i chyba długo jeszcze z wami zostanę Wszystkie dziewczyny to fajne babeczki, miłe,uczynne, profesjonalne polecam bardzoooooo !!!!!!!!!!!

Fajnygabinet.pl

Mezoterapia

Piłsudskiego 111/58, 05-091 Ząbki
5.0
7 opinii

Bardzo udana wizyta w Gabinecie Pani Joanny. Tym razem byłam na kwasach - wszystko przebiegło super, z pełną informacją o zabiegu oraz o sposobie postępowania po nim. Skóra młodsza, ładniejsza, zadbana, widoczny efekt. Zarówno kwas jak i preparaty do pielęgnacji w domu, dobrane idealnie do mojej wymagającej skóry. Wyglądam dobrze. Zadowolona:-).

SkinPeel Martyna Sochala

Mezoterapia

Tadeusza Korsaka 6, 03-744 Warszawa
0.0
Brak opinii

Gabinet został stworzony po to, by wychodzić na przeciw oczekiwaniom Klientek i Klientów, którzy borykają się z rozmaitymi defektami kosmetycznymi, dermatozami, bądź pragną utrzymać cerę w dobrym stanie stosując odpowiednią profilaktykę. Zabiegi z pogranicza kosmetologii estetycznej, leczni

Salony z tej samej miejscowości

OOHS&WOOFS

Mezoterapia

Stalowa 1 , 03-425 Warszawa
5.0
36 opinii

Mój pies jest stałym klientem od samego początku OOHS&WOOFS na Stalowej. I zawsze wychodzi stąd piękny, zadbany i pachnący.... aż do pierwszego deszczu :) A ja jestem szczęśliwy, że ktoś w tak profesjonalny sposób załatwi za mnie kąpiel, suszenie, odfilcowanie i inne psie "przyjemności" :)

Mezoterapia bezigłowa - dłonie Warszawa Targówek 361 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł